Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Izklaide & Svētki

Gunārs Kalniņš atgriežas uz Latvijas skatuves.

18.12.2017

Svinēt svētkus ģimenes lokā Latvijā, iepirkt labas grāmatas un uzstāties Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā – tāds ir dziedātāja un komponista Gunāra Kalniņa plāns 2017. gada nogalei.

Ar patīkamu satraukumu Kalniņš gaida 25. un 26. decembri, kad pēc ilgāka laika atkal varēs uzrunāt Latvijas publiku. “Vienmēr piekrītu projektiem, kuros ir iesaistīts orķestris,” atzīst Gunārs Kalniņš un priecājas, ka Rīgas Ziemassvētku koncertos  sastapsies ar dziedātājiem Andri Ērgli, ar kuru 2008. gadā kopā pat iestudējuši Pinokio lomu Latvijas Nacionālajā operā, un Elzu Rozentāli, ko iepazina tikai pērn koncertos “Nāc līdzās Ziemassvētkos”. Starp citu, kopā ar Elzu viņš dziedās Zigfrīda Muktupāvela dziesmu “Ziemassvētki”, gan arī pats sēdīsies pie klavierēm, lai izpildītu kādu Džona Lenona dziesmu.

 

Jau astoņus gadus dzīvojot Spānijā, Gunāram Kalniņam pietrūkst gan ģimene, gan arī  “Lāču” rupjmaize, meži, viņa mīļais “GG Choir” un sniegs. Mūziķis priecājas, ka pēc koncertu sērijas Berlīnē un Barselonā šogad atkal varēs viesoties Latvijā, ar mammu cept piparkūkas un Ziemassvētkos būt kopā ar ģimeni un krustmeitiņām. “Man ļoti patīk gādāt un dāvināt dāvanas. Tās meklējot un pērkot, es bieži vien noķeru Ziemassvētku sajūtu. Tajā kņadā kaut kas ir! Un es zinu, ko dāvināšu sev. Grāmatas!” saka Gunārs Kalniņš.