Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Izklaide & Svētki

Samsung laiž klajā Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu oficiālo mobilo lietotni

30.01.2018

Par godu gaidāmajām 2018. gada Ziemas olimpiskajām spēlēm, kas no 9. līdz 25. februārim norisināsies Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, Samsung laidis klajā oficiālo olimpisko spēļu lietotni “PyeongChang 2018 Official App”

Tajā ērti varēs sekot līdzi spēļu norisei, kā arī saņemt tūlītējus paziņojumus arīpar Latvijas sportistu startiem, izcīnītajām medaļām un sasniegtajiem rekordiem.

 

Tā kā Latviju un Dienvidkoreju šķir septiņu stundu laika josla, mūsu sportisti pēc Latvijas laika lielākoties startēs vakaros un nakts stundās.Tāpēc, lai pastāvīgisaņemtu informāciju par olimpisko un paraolimpisko spēļu norisi, Samsung izstrādātajā aplikācijā ērti būs pieejami visi aktuāliejaunumigan par mūsu, gan citu valstu sportistu sekmēm.Lietotnē iespējams veikt arī individuālus uzstādījumus, lai saņemtu paziņojumus par sev interesējošajiem sporta veidiem un konkrētas valsts sportistu panākumiem.

“Samsung ir sevi pierādījis ar lielisku funkcionalitāti gan tehnikas, gan aplikāciju jomā, un šī lietotne būs krietns palīgs tiem, kas vēlēsies notvert pēc iespējas vairāk Olimpisko mirkļu,” saka Ziemas olimpisko spēļu medaļnieks un kamaniņu braukšanas treneris Mārtiņš Rubenis.Viņaprāt, katras Olimpiskās spēles nes līdzi kādu pārsteigumu, un cer, ka tieši mūsu atlēti būt tie, kuri Phjončanas trasēs rādīs labākos rezultātus.

Savukārt tie, kuri Olimpiskajās spēlēs piedalīsies klātienē, aplikācijā varēs atrast noderīgu informāciju par kultūras pasākumiem un apskates objektiem Dienvidkorejā, transporta kustību, naktsmītnēm un citu noderīgu informāciju.

Šo mobilo aplikāciju Samsung kā olimpisko spēļu oficiālais atbalstītājs radījis sadarbībā ar Starptautisko Olimpisko komiteju (IOC) un Phjončhanas 2018. gada Ziemas olimpisko un paralimpisko spēļu organizācijas komiteju (POCOG).

PhjončhanasZiemas olimpisko spēļuoficiālā lietotne pieejama angļu, korejiešu, franču, japāņu un ķīniešu valodā, un to var bez maksas lejuplādēt Google Play Storeun iOS App Store.