Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Izklaide & Svētki

12 slavenību novēlējumi Latvijas iedzīvotājiem: katra diena ir jauna iespēja

20.12.2018

Gada nogalē ikviens no mums izvērtē pagājušos notikumus, izvirza jaunus mērķus un, protams, meklē iedvesmu ieceru īstenošanai. Kā noteikt prioritātes un kur ņemt spēkus, gada beigās ir bieži uzdotie jautājumi pašam sev.

Latvijas avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN uzaicināja piedalīties fotoprojektā „365 iespējas ar VENDEN” 12 slavenus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir pazīstami ar izciliem sasniegumiem. Viņi dalās ar 12 iedvesmojošiem padomiem un siltiem novēlējumiem Latvijas iedzīvotājiem.

 

Novēlējumi nemaz nelīdzinās cits citam,tāpat kā pašas 12 izcilās personības. Galvenā atziņa, kas vieno visus sirsnīgos padomus, — katra diena ir vienreizējaiespēja pilnveidoties, ceļot, priecāties par kopā ar tuviniekiem pavadīto laiku, veikt jaunus atklājumus, sasniegt jaunas uzvaras, būt laimīgam un dot prieku un gaismu citiem. Jaunajā gadāmums būs 365 šādas iespējas.

 

Projekta„365 iespējas ar VENDEN”fotogrāfsirJuris Zaļeskis – profesionālis ar piecpadsmit gadu pieredzi un starptautiskukonkursu uzvarētājs. VENDEN piedalīties projektā uzaicināja dziedātāju Aiju Andrejevu, vienu no Latvijas titulētākajiem šefpavāriem Raimondu Zommeru, Latvijas izlases un Rīgas „Dinamo” hokejistu Kristeru Gudļevski, pasaules un Eiropas čempionu, basketbola leģendu Valdi Valteru, pieccīņnieku Denisu Čerkovski, pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu, garo distanču skrējējuAnitu Kažemāku-Siliņu, mākslinieci Elitu Patmalnieci, vieglatlēti un rekordisti Madaru Palameiku, kamaniņbraucēju Ullu Zirni, pludmales volejbolistu un olimpiādes bronzas medaļnieku Jāni Šmēdiņu, kā arī operdīvu Inesi Galanti. Katrs fotosesijas dalībnieks dalās ar iedvesmojošu atziņu, iekļaujot personisko pieredzi, pārdzīvoto un izjusto, kas tai piešķir īpašu nozīmi.

 

Mīliet!Vieglatlēte un Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika ir pārliecināta, ka mēs nevaram izvairīties no negaidītiem likteņa pavērsieniem, bet iekšējais miers, pārliecība par saviem spēkiem un mīlestība pret to, ko mēs darām, palīdzēs tikt galā visās situācijās. „Mīlestība pret savu darbu mūs padara stiprākus un ļauj sasniegt visus mērķus!”

Dariet!Olimpietis, Latvijas izlases un Rīgas „Dinamo” hokejists Kristers Gudļevskis apgalvo, ka zaudējums ir vērtīga pieredze, kam seko uzvaras. „Lai gūtu panākumus, nav tikai jāgrib uzvarēt. Ir smagi jāstrādā, lai katra uzvara būtu pelnīta un zaudējums būtu motivācija cīnīties tālāk.”

Radiet!Slavenā latviešu māksliniece, daudzu radošo projektu dalībniece un modes dizainereElita Patmalniece novēl Latvijas iedzīvotājiembiežāk rast iedvesmu un iespēju radīt, jo jaunrade ir spēks, kas virza pasauli. „Radošums noder jebkuram cilvēkam dzīvē, jo tad viņš var vairāk sasniegt un vairāk arī kaut ko ieraudzīt.”

Eksperimentējiet!Viens no titulētākajiem Latvijas šefpavāriem, restorāna „Entresol” īpašnieks Raimonds Zommers stāsta, kaaizraujošas dzīves recepte slēpjas eksperimentos un jaunu garšu meklējumos. „Laikatradienairpilnaarenerģiju, arizaicinājumiem, ar jaunām garšām un profesionālu izaugsmi!”

Mācieties!Visā pasaulē slavenā operdīva un starptautiskā mūzikas festivāla „Summertime— aicinaIneseGalante” rīkotājaIneseGalantedomā, kacilvēka prāts ir uztveres svaiguma un jaunības enerģijas piepildīts, ja tas turpina mācīties. „Kamēr cilvēks dzīvo, viņam ir jāattīstās un jāmācās, un jāiet visu laiku uz priekšu,” piebilst I. Galante.

Atklājiet!Kamaniņbraucēja, uzņēmēja, dizainereun olimpisko spēļu dalībniece Ulla Zirne ir pārliecināta, ka mums visiem vajag vairāk ceļot. „Ceļojums ir tāda brīnišķīga pieredze, par kuru maksājot tu kļūsti bagātāks. Jo katrs ceļojums, katra pieredze paplašina mūsu redzesloku.”

Nepadodieties!Mēdz teikt, kalai uzkāptu kalnā, septiņreiz paklūpot, ir astoņreiz jāpieceļas. „Kamēr tu neesi šķērsojis finiša līniju, ir jāturpina sacensties,” saka pieccīņnieks un olimpisko spēļu dalībnieks Deniss Čerkovskis.

Ticiet!Garo distanču skrējēja, trenere un uztura speciāliste Anita Kažemāka-Siliņauzskata,kair liela kļūda gaidīt īsto brīdi, lai kaut ko uzsāktu: „Ir nepieciešams atrast iekšējo spēku, ticību sev, un tad viss arī izdosies.”

Sadarbojieties!Lai gūtu panākumus, ir ļoti svarīgi darboties sazobē ar kolēģiem, ģimenes locekļiem, draugiem, partneriem un daudziem citiem. „Katram komandas dalībniekam ir maksimāli jāpieliek visas piepūles. Tikai tad komanda sasniegs augstākās virsotnes,” stāsta pludmales volejbolists un olimpietis Aleksandrs Samoilovs.

Novērtējiet!Nav tādu „mazo”cilvēku — ir svarīgs ikviens, ko sastopam dzīves ceļā. Katrs var neizdzēšami ietekmēt mūsu dzīviun palīdzēt mums kļūt labākiem. „Novērtē katru cilvēku, ko satiec savā dzīvē,” mudina pludmales volejbolists un 2012. gada olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Jānis Šmēdiņš.

Atbalstiet!Eiropas un pasaules čempions basketbolā, televīzijas raidījumu vadītājs un treneris ar lielupieredzi Valdis Valters uzskata, ka vienmēr ir jādalās zināšanās un jāatbalsta tie, kuri irlīdzās: „Galvenais šajā dzīvē ir nodot pieredzi jaunajiem un veltīt vairāk laika, lai viņiem būtu vairāk zināšanu un viņi kļūtu gudrāki.”

Baudiet!Dziedātāja, mūziķe un starptautiskā konkursa „Eirovīzija 2010” dalībniece Aija Andrejeva pauž, ka ir svarīgi ne tikai priecāties par rezultātiem, bet gūt gandarījumu no procesa. „Kad saņemu klausītāju aplausus, visa tā smagā darba sajūta absolūti pazūd.”

Katra diena ir vienreizējaiespēja paveikt kaut ko īpašu, izmēģināt nezināmo, ieraudzīt neparasto. Nākamajā gadā ikvienam no mums būs 365 iespējas nepalaist garām izdevību.

 

Projekta fotogrāfs Juris Zaļeskis ir daudzu starptautisku konkursu, piemēram, „Tokyo International photo awards”, „International photography awards” un„Trierenberg Super Circuit”,uzvarētājs. Ir bijis iekļauts žurnāla „Who is who in photography 2010” sarakstā, vairāku starptautisku organizāciju, piemēram, „International Federation of Photographic art” un „Photographic society of America”, dalībnieks, profesionālis ar vairāk nekā piecpadsmit gadu pieredzi.