Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Izklaide & Svētki

“Zelta Mikrofons”: sācies tautas balsojums nominācijā “Origo Zelta dziesma”. Aicina ikvienu nobalsot par savu mīļāko dziesmu

14.01.2019

Šī gada 8. janvārī Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominanti, tostarp arī 10 nominācijas “Origo Zelta dziesma 2018” potenciālie laureāti.

No 14. janvāra līdz 10. februārim t/c “Origo” mājaslapā origo.lv ikvienam ir iespēja noklausīties visas 10 “Origo Zelta dziesma 2018” nominētās kompozīcijas un nobalsot par savu favorītu. “Origo Zelta dziesma” ir vienīgā nominācija, kuras uzvarētāju izšķir tieši tautas balsojums, un mūziķi vairākkārt atzinuši, ka tieši šī balva viņiem šķiet visnozīmīgākā. Dziesma, kas tautas balsojumā tiks atzīta par labāko, saņems 1500 eiro dāvanu. Līdzšinējos gados šīs kategorijas laureāti, kā piemēram Prāta Vētra, Dons un citi laimēto naudu ziedojuši labdarības projektiem.

 

Nominācijā “Origo Zelta dziesma 2018” izvirzītas šādas dziesmas

  1. Blēņas – Aija Andrejeva
  2. Ceļš – The Sound Poets
  3. Dejot trakāk – Astro’n’out
  4. HES un tu – Instrumenti
  5. Kamēr tev ir mīla – Kristīne Prauliņa, Raimonds Pauls, Latvijas Radio Bigbends
  6. Ogles – Prāta Vētra
  7. Roku Okeāns – Bermudu Divstūris
  8. Salauzta sirds – Dons, Ozols
  9. Tu esi labākais – Reinis Sējāns un Intars Busulis
  10. Zemes stunda – ansis pied. Kristīne Pāže

 

“Arī mēs esam spēruši soli tālāk. Šogad, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nobalsot par sev tīkamāko dziesmu varēs ikviens, jo balsošana notiek elektroniski. Katru gadu mēs popularizējam aktuālāko mūziķu repertuāru, sniedzot iespēju uzstāties lielas auditorijas priekšā uz “Origo Summer Stage” skatuves. Gadu gaitā uz šīs skatuves ir kāpuši tādi “Zelta Mikrofona” laureāti, kā “Astro’n’out”, “Musiqq”, “The Sound Poets” un daudzi citi. Aicinu iedzīvotājus no visas Latvijas iesaistīties un balsot par savu mīļāko dziesmu,” stāsta tirdzniecības centra “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

 

Mūzikas gada balvas “Zelta Mikrofons” laureāti, tostarp arī nominācijā “Origo Zelta dziesma”, tiks apbalvoti 23. Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2019” ceremonijā, kas 12. februārī norisināsies Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

 

Balso par “Origo Zelta dziesma”: https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/

Klausies nominantu dziesmas “Spotify”:  https://open.spotify.com/playlist/1bZczd2y9IkbVAAHGYdJhx