Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Izklaide & Svētki

360TV un STV Pirmā! atklāj sezonu un piesaka Armanda Pučes un Valda Valtera jauno šovu Hat Trick

21.08.2017

Lattelecom televīzijas kanāls 360TV jaunajā sezonā skatītājiem piedāvās virkni jaunumu, tostarp raidījumu Hat Trick. To vadīs popularitāti iemantojusī komanda – Armands Puče un Valdis Valters.

Rīgas svētku programma “Origo” laukumā: koncertu cikls “Dziesmu tilti”

17.08.2017

Ar daudzveidīgiem un krāšņiem koncertiem un spilgtu mākslinieku izpildījumu turpinās “Origo Summer Stage” astotā sezona.

Dailes teātris tradicionāli aicina svinēt skolas sākumu

09.08.2017

31.augustā un 1.septembrī Dailes teātris jau tradicionāli aicina svinēt skolas sākumu, piedāvājot izrādes “Toma Sojera piedzīvojumi” un “Jērādiņa”, kā arī pasākumu “Nosvini skolas sākumu kopā ar Tomu Sojeru!”.

AUGUSTĀ RĪGĀ LIEPĀJAS TEĀTRA IZRĀDES “MĒNESIS UZ LAUKIEM”, “PRECĪBAS” UN “PIAFA”!

13.07.2017

Kā ierasts, augustā Liepājas teātris viesosies Rīgā, lai parādītu trīs iestudējumus – 10. augusta vakarā M. Čehova Rīgas Krievu teātrī tiks spēlēta Ivana Turgeņeva komēdija „Mēnesis uz laukiem”, 11. augusta vakarā Dailes teātrī Nikolaja Gogoļa komēdija

Sinoptiķis Bricis sarūgtina: Vasara, visticamāk, būs aukstākā šajā gadsimtā

07.07.2017

Klāt jūlijs, kuru ļaudis tradicionāli izvēlas atvaļinājumam, bet aiz loga aizvien vēss un lietains laiks. Par to, ko varam gaidīt turpmākajā vasarā, LTV Panorāmā stāsta sinoptiķis Toms Bricis.

Top Māras Zālītes un Ulda Marhileviča leģendārās dziesmuspēles „Tobāgo!” vasaras izrādes

07.07.2017

Atzīmējot šā gada gaviļnieku – komponista Ulda Marhileviča un dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes – skaisto jubileju, kā arī 15 gadus kopš abu autoru traģikomiskās dziesmuspēles Tobāgo! pirmizrādes Dailes teātrī (tā notika 2001.gada 23.oktobrī),