Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Lauru lapa piepilda vēlmes, piesaista naudu un aizsargā. Divpadsmit iedarbīgi rituāli

17.02.2018

Jau senie grieķi un romieši lauru lapām piedēvēja maģiskas īpašības, izmantoja tās rituālos un ticēja, ka tās nesīs veiksmi un panākumus. Laurs ir tīrības simbols, mērķtiecības, triumfa un nemirstības simbols. Tas dāvā dzīvības spēku un piepilda vēlēšanās.

 

Seno grieķu mīts vēsta, ka saules gaismas un poēzijas dievs Apolons iemīlējās daiļajā nimfā Dafnē, upes dieva Peneja meitā. Apolons visur vajāja meiteni, un, lai paglābots no negoda un kauna, viņa peirunāja tēvu pārvērst to lauru krūmā. Un no tā laika laurs ir Apolona iemīļotākais augs: viņš art ā lapām rotāja matus un liru, ar lauru vainagiem sveica uzvarētājus pēc kaujas, tāpat arī mūziķus, dzejniekus un dejotājus, kuru aizbildnis bija.

1. Laura maģiskās īpašības var izmantot arī mūsdienās: uzraksti vēlēšanos uz lauru lapas un iemet to ugunī – viss, ko iecerēji, ar laiku piepildīsies.

2. Pa lauru lapai var novietot katrā telpas stūrī, kur mājinieki pavada visvairāk laika – laurs aizdzīs slimības un nepatikšanas.

3. Tāpat lauru lapu var nēsāt līdzi somiņā – veiksmei un aizsardzībai.

4. Lai piesaistītu pozitīvas pārmaiņas, saberž lauru lapu pirkstos un ieelpo tās aromātu. Savu vēlēšanos augstākajiem spēkiem pasaka skaļā balsī.


5. Lauru lapu var palikt zem spilvena: tā nesīs labus sapņus.

6. Lauru aromāts glābj no pārpūles un dod sportistiem papildu spēku.

7. Ja četras lauru lapiņas paliek zem paklājiņa pie durvīm, tās nesīs veiksmi. Tās jāsaliek ar asajiem galiem vienu pret otru tā, lai figūra atgādinātu krustu. Reizi mēnesī, Jaunmēnesī, jānomaina lapas pret jaunām.

8. Lai būtu laimīga ģimenes dzīve, pirms kāzām jaunlaulātajiem uz visu nakti ieliek lauru lapu, bet no rīta izņem un pasaka paldies par palīdzību.

bay-laurel-and-squirrel-2-final

9. Piecas lauru lapiņas var piestiprināt pie mājas ieejas durvīm, sasienot tās ar sarkanu diedziņu: mājas iedzīvotājus pavadīs veiksme.

10. Lauru lapiņa zem mazuļa gultas sargā bērnu pret ļaunu aci.

11. Rituāls naudas piesaistīšanai: ņem vienu lauru lapiņu, uzpilina uz tās apelsīnu ēterisko eļļu un noliek tur, kur parasti glabā ietaupījumus – lapiņa piesaistīs jaunas finanses, to plūsma pieaugs.

12. Jau Hipokrāts vēstīja: ja kaltētas lauru lapas izkārtos dzemdētājas gultas malās, dzemdības būs nesāpīgākas.