Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Februārī būs īpaša Spēka diena. Kad tā gaidāma, kas notiks?

17.02.2018

18. februārī ir atvadas no Meteņiem – senatnē iemīļoti tautas svētki, arī enerģētiski spēcīga diena, tomēr īpaša diena šomēnes ir 28. februāris.

18. februārī pasauli uzlādēs kosmiskā enerģija, bet cilvēki, priecājoties par ziemas aiziešanu, uzlādēs telpu sev apkārt.

Sākas atvadas no ziemas, aukstuma, sanīkuma un apātijas. Daba gatavojas drīzai atdzimšanai, apkārtējā enerģija pārkārtojas, lai pieskaņotos šim procesam. Šajā dienā daudzās kultūrās tiek dedzinātas salmu vai lupatu lelles, kas simbolizē ziemu. Saskaņā ar ticējumiem kopā ar salmu lelli sadeg viss sliktais, savu laiku nodzīvojušais un negatīvais.

28. februāris – astroloģiskā spēka diena
Šajā dienā debesu ķermeņi būs īpašā harmonijā, dāvājot cilvēkiem brīvību.

Šī diena ir lieliski piemērota pašanalīzei: izdosies pareizi sadalīt prioritātes un pat atrast šobrīd aktuālo dzīves jēgu.

Sapņi vedīs pareizā virzienā, tāpēc centies tos īstenot. Nevajag norobežoties no pasaules un cilvēkiem.

28. februārī būs iespēja atrast atslēgu visām durvīm. Mēģini vienoties ar savu “iekšējo es” un pāriet no vārdiem pie aktīvas darbības.

Savu likteni var izmainīt vienā dienā. Tai nav obligāti jābūt spēka dienai. Vienkārši tā dēvētajās spēka dienās Visums dāvā lielākas iespējas gūt panākumus.

Pozitīvas enerģijas uzliesmojums it kā bīdīs mūs uz priekšu, no cilvēka vajadzīga tikai vēlme mainīt savu dzīvi. Vai tu to vispār vēlies, ir tavs personiskais lēmums, bet neaizmirsti, ka garām palaistas iespējas var arī neatgriezties.