Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Fenšui prognoze 2020.gada februārim – Zemes Tīģera mēnesim

11.02.2020

No 4.februāra līdz 4.martam.

Kopējas rekomendācijas

Tīģera būtību šomēnes var raksturot ar Ceļojošā Zirga iezīmēm.  Tāpēc tie, kas dzimuši Tīģera, Cūkas, Zirga vai Pērtiķa gadā, negaidot var nolemt doties komandējumā vai ceļojumā, bet biznesmeņi var paplašināt savu biznesu un ieiet jaunā tirgū.

Lai gan Žurkas gads jau ir sācies, visi, kas baidījās no metāla ietekmes šajā gadā, līdz aprīlim vēl var atvilkt elpu. Februārī un martā jaņ metāla ietekme būs maz izteikta.

Tīģeris pārstāv Koka elementu, taču ietver sevī daudz potenciālās Uguns. Tāpēc tie, kam Uguns ir labvēlīga, vai tie, kam personības elements ir bin vai din, var atviegloti uzelpot un pārliecinošāk ķerties pie tā, par ko sen jau sapņojuši, bet agrāk pietrūka spēka uzsākt.

Tikai tiem, kam dzimšanas kartē Baczi ir Zirgs vai Pērtiķis  un/vai jaņ Koks vai iņ Koks (ne personības elementā, bet citās pozīcijās – gadā, mēnesī vai stundā), jābūt piesardzīgākiem. Ja esat sievieteun jūsu personības elements – iņ Ūdens, februāris var būt gan produktīvs, gan notikumiem piesātināts.

Neaizmirstiet, ka no 17.februāra līdz 10.martam ir tā saucamais retrogrādā Merkura periods, kad nav ieteicams uzsākt jaunas lietas, taču tas ir ļoti piemērots veco un iekavēto darbu pabeigšanai.

 

Emocijas un veselība

 

Februāris (Tīģeris) Ķīnā tiek uzskatīts par pirmo pavasara mēnesi, un tas pārstāv Koka elementu. Lai gan Koka elements raksturīgs visiem pavasara mēnešiem (februāris, marts, aprīlis), katrā  no minētajiem mēnešiem tas izpaužas citādāk.

Ķīnas medicīnā uzskata, ka pavasarī aktivizējas cilvēka orgāni, kas saistīti ar Koka elementu, – aknas un žultspūslis. Tāpēc parasti šajā mēnesī saasinās slimības, kas saistītas ar šiem orgāniem, un to tālākās sekas ir gremošanas orgānu saslimšanas.

Šīs problēmas tiešā veidā saistītas ar Vēju. Ķīnas medicīnas kanonos ir norādīts: „Vējš – 100 slimību priekšnieks”. Turklāt runa nav tikai par fizisko vēju. Runa ir par iekšējiem procesiem, kuri, bez šaubām, mijiedarbojas ar ārējiem faktoriem.

Šis vējš gan fiziski (ārēji), gan psihiski (iekšēji) uz mums iedarbojas, izpaužoties saaukstēšanās slimībās, aizkaitinājumā, dusmās un rezultātā arī traumās, sasitumos, vēlmē visu pamest un doties prom, mainīt vidi.

Tāpat par sevi var atgādināt gremošanas un elpošanas orgāni, locītavas.

Tāpēc iesakām tiem, kam minētie orgāni un sistēmas ir novājinātas, apmeklēt Ķīnas medicīnas dakteri, kas sniegs rekomendācijas minēto saslimšanu profilaksei. Neatlieciet ārsta apmeklējumu!

Sevišķi visas šīs rekomendācijas nopietni jāuztver tiem, kam Baczi kartē Koka elements ir spēcīgi un spilgti izteikts, vai arī, ja Koka nav vispār, kartē ir spēcīga Metāla un Zemes enerģija.

No tā, kā pavasarī uzvedamies un ko lietojam uzturā, ir atkarīgs mūsu psiholoģiskais, fiziskais un emocionālais stāvoklis.

Katrs orgāns un elements ir saistīts ar to vai citu emociju. Piemēram, ja nav kārtībā aknas vai žultspūslis (Koks), cilvēks kļūst viegli aizkaitināms, bieži dusmojas un ir nepacietīgs. Pat tad, ja ārsts apgalvo, ka aknas ir veselas, bet jūs nevarat apvaldīt aizkaitinājumu, tas liecina, ka enerģētiskajā līmenī disbalanss ir pārvarēts. Tagad laiks rādīs, kad  enerģētiskās pārmaiņas pāries fiziskās. Gaidīt šīs pārmaiņas nevajag. Līdzko rodas mazākās aizdomas par Koka elementa disfunkciju organismā, rīkojieties!

2020.gada februārī Koks pats par sevi ir ļoti nomākts, tā ir Zemes elementa iedarbība. Par ko tas liecina, ko tas nozīmē?  Par to, ka pastāv varbūtība saindēties vai izsist no līdzsvara gremošanas sistēmu. Tāpēc, pirms ieturat maltīti, labi padomājiet – vai pareizi ēdat. Sevišķi tas sakāms par „kaitīgajiem” un ļoti saldajiem ēdieniem.

Ja februāra Koka elementa pirmā pazīme – aizkaitinājums, tad otrā – labestība. Ja sen jau gribējāt organizēt labdarības akciju – nu klāt īstais laiks. Trešā Koka elementa pazīme – cīņa ( nav svarīgi - par ko: ideju vai viedokli). Turklāt biežāk cīnās jaņ Koki. Ja ar kādu notiek sadursme, tad tā visdrīzāk beigsies ar strīdu un apvainošanos.

Dažas rekomendācijas:

Pārtika

·       Daudzi uzskata, ka pavasarī gripas un saaukstēšanās laikā (februārī tā ir bieža parādība) vajag ēst citronus un paaugstināt imunitāti, lietojot jogurtus un citus skābpiena produktus. Tomēr tikai daži zina, ka februārī skābie produkti rada mitrumu un pastiprina aknu uguni un tas vēl vairāk pazemina imunitāti. Piemēram, ja dzer kefīru no rītiem vai jogurtu tukšā dūšā. Parasti vecāki cenšas šos produktus dot maziem bērniem no rīta, bet pēc tam brīnās, kāpēc bērnam visu laiku tek deguns...

·       Februārī vispiemērotākais ēdiens – kvieši un vista. Tāpēc brokastīs priekšroka dodama biezputrām no kviešiem, bet pusdienās, ja neesat veģetārietis, - vistas zupai ar nūdelēm. Ja neesat gaļas mīļotājs, tad izvēlieties jebkurus vārītus vai ceptus dārzeņus. Arī svaigos, termiski neapstrādātos dārzeņos ir daudz „aukstuma”, kas nāk par ļaunu šī gadalaika „vējainībai”.

·       Pievienojiet ēdieniem asas garšvielas (tomēr nav ieteicams ēst svaigus ķiplokus, tie tagad lietojami tikai vārīti). Īpaši piemēroti ir zaļie lociņi. Vai atceraties – mēs tos mēdzām bērnībā audzēt uz palodzēm? Tas tagad vispiemērotākais!

 

Emocijas

·       Iemācieties kontrolēt savas emocijas. Līdzko sākat „vārīties”, iekarst, uzreiz vai nu dziļi ieelpojiet un izelpojiet kādas trīs reizes, vai arī lēni izdzeriet glāzi ūdens. No tā, cik spēsiet būt mierīgs februārī, būs atkarīga jūsu veselība turpmāk.

·       Trenējiet savu pacietību, savaldību, lai neapvainotos uz tiem, kas nespēj sevi savaldīt.

·       Ziedojiet, atdodiet kaut ko, lai palīdzētu citiem, vienlaikus kontrolējot savus izdevumus. 

·       Ja gribas ar kādu sabārties, labāk atlieciet šo nodomu kaut vai līdz martam (tad varbūt vairs tādas vēlēšanās nebūs vai arī  to būs iespējams īstenot maigāk).

 

SVARĪGI! Centieties neaizrauties ar sarunām automašīnas vadīšanas laikā, it īpaši ja sarunas var izsist jūs no līdzsvara. Tieši tādos brīžos var notikt avārijas. Arī blakussēdētājiem iesaku nesākt ar vadītāju sarunas, kuras viņu var saniknot. Tādas sarunas atlieciet uz vēlāku laiku. Šie ieteikumi sevišķi attiecas uz tiem, kuru Baczi kartēs ir Pērtiķis, Zirgs un Pūķis vai Suns!

 

VAIRĀK LASI: https://www.your-life-studio.com/