Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Fenšui rekomendācijas 2020.gada aprīlim – Metāliskā Pūķa mēnesim

06.04.2020

/no 4.aprīļa līdz 4.maijam/

Kopējas rekomendācijas

 

2020.gada aprīlis ir Metāliskā Pūķa mēnesis.Kopumā - ciets, skarbs mēnesis. Īpaši tiem, kam ir labvēlīgs jan Koks vai iņ Koks.

Ja jūsu Koks pārstāv, piemēram, varu, neprasiet algas paaugstināšanu, neiesniedziet prasību tiesā un nedodieties uz plānveida operāciju.

Uguns pagaidām nav. Toties Ūdens šajā mēnesī plūdīs daudz stiprākā straumē, tāpēc tiem, kam baczi kartē ir Zirgs un Tīģeris, nāksies saglabāt savaldību, neriskēt un obligāti piesprādzēties, vadot automašīnu.

Politikā un ekonomikā var gadīties lēcieni, kritumi un notikumi, kas var izprovocēt kopējā krīzes līmeņa celšanos – streiki, militārā mobilizācija sarežģītajos pasaules punktos.

Ja esat sieviete un jūsu personības elements ir iņ Koks, šis mēnesis jums var būt diezgan produktīvs un bagāts notikumiem.

 

Emocijas un veselība

 

Lai gan aprīlis ir pavasara mēnesis, tā enerģijas atšķiras no marta enerģijām. Aprīlis atšķiras ar Zemes elementa klātbūtni, tāpat ar Metāla klātbūtni, kas šajā mēnesī parādās virspusē. Un, protams, būs jaušama arī Ūdens ietekme (lai cik dīvainitas neliktos).

Šī mēneša emocijas – skumjas un refleksija, bet galvenās personības iezīmes –neatlaidība (kā tankam), godīgums un taisnīgums. Ja negaidot pārņem skumjas, tas nozīmē, ka Metāla  elements sācis darboties.

Ja gribat tikt vaļā no skumjām, noderēs tādas zāles – izmantot vienu citu metāla īpašību – taisnīgumu, un sākt cīnīties par kaut ko vai kādu. Cīņa par kaut ko vai kādu šim elementam ir kā gaiss. Tad tas vienā mirklī top vesels un iemanto spārnus.

Tā rīkojieties vienmēr. Jums neizdosies aizvietot vienu elementu ar otru, kad tas ir spēcīgs un pilnībā izpaudies. Taču izmantot elementu var, tikai vajag pievērsties  citai tā īpašībai.

Tieši tāpēc aprīļa mēnesi nevar uzskatīt par ļoti stabilu, jo pasaules ekonomikā var būt gan pacēlumi, gan kritumi. Labāk nedoties jūras ceļojumos, nedoties virsotņu iekarojumos alpīnistu rindās, nedoties ilgos lidojumos ar lidmašīnu – iespējams liesas disbalanss, ekstremitāšu tūska un jūras slimība.

Galvenās zāles pret visām slimībām vienmēr un sevišķi jau aprīlī –radošums. Jā, jā, jā – pareizi izlasījāt: radošums. Tas nozīmē, ka darām to, kas saistīts ar skaistuma radīšanu (zīmējam, šujam, adām, nodarbojamies ar keramiku utt.), kā arī ar atdošanu, dāvināšanu. Turklāt nav runa par naudu, bet par uzmanību pret citiem cilvēkiem. Tāds radošums aprīlī palīdzēs nostiprināt sirds jan un būt veseliem visu vasaru.

Tā kā tagad ir pavasaris, nav ieteicams uzturēties vējainās vietās, pat ja esat silti saģērbušies. Nav runa par to, ka nosalsiet. Svarīgi, lai jūs (seju, ķermeni, tā iekšieni) neskartu stiprs vējš. Ja tomēr nevarat izvairīties no atrašanās vējā, aplieciet ap kaklu dabiskā zīda šallīti. Zīds ir satriecoši iedarbīgs līdzeklis, lai aizsargātu sevi no vēja stihijas (tas var izklausīties dīvaini, bet iedarbība ir pārbaudīta praksē). Tādu šallīti ir labi nēsāt visu pavasari, ne tikai aprīlī.

Tā kā aprīlī daudz lielākā mērā izpaužas Zemes elements, aktīvā fāzē darbojas liesas un kuņģa orgāni. Tāpēc tiem, kam šie orgāni nav kārtībā un piedevām februāris un marts aizvadīts ar spilgtām emocijām fonā, neievērojot veselīgas diētas noteikumus, tieši aprīlī liesa un kuņģis var atgādināt par sevi ar pašsajūtas pasliktināšanos.

Lai papildinātu Zemes elementa spēku, rekomendē ievērot diētu, ļoti noderīga būs īslaicīga gavēšana, arī mazāk ēst būs labi.

Ieteicams mazāk uzturā lietot skābas garšas (īpaši skābpiena produktus) un sāļas garšas produktus (sālītus gurķus un skābētus kāpostus), bet vairāk saldos dārzeņus (burkānus, kartupeļus, ķirbjus u.c.),  produktus no kviešiem, arī medu, jo Zemes elementam atbilst saldā garša.

 

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas

 

23.un 25.aprīlis – dienas bez bagātības. Šais datumos nav ieteicams uzsākt jaunu biznesu, veikt jebkāda veida vērienīgas finanšu operācijas. Piemēram, iegādāties automašīnu, dzīvokli, ņemt kredītu, aizdot naudu, investēt utt.

Prognozi sagatavoja zīlēšanas portāls: www.your-lie-studio.com

  zīlēt online