Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Kā sapnis kļūst par īstenību

18.09.2011

Mēs visi laiku pa laikam vēlamies veiksmi, naudu, mīlestību, draudzību, bet ne visisapņi piepildās. Un šeit nevilšus rodas jautājums:kāpēc?

   Viens no iemesliem - mūsu veticība to realizācijai. Bet viss pasaulē tiek dots pēc ticības.Tāpēc iesākumā vienkārši jānotic, ka Visum vienmēr ir gatavs atsaukties uz mūsu lūgumiem un sapņiem.Sevi nepieciešams apzināties kā Visuma daļiņu un saprast, ka mums ir tiesības palūgt ( Dievam< Augstākam spēkam) visu , ko vēlamies. "Sie lūgumi ir radoša vizualizācija. Bet Visums var visu.Un nevajag domāt, ka neesam kaut ko pelnījuši.Mums uz to ir tiesības.

   Bet nedrīkst diktēt noteikumus. Kad dod to, ko lūdzam,- jālemj Dievam ( Augstākajam saprātam) , un viņa lēmums būs tas labākais.Vēlēšanās var piepildīties pēc nedēļas , pēs gada, diviem, atkarībā no problēmas sarežģītības - lūdzējam labvēlīgākajā laikā.

  Nākošais iemesls, kāpēc nepiepildās mūsu sapņi, ir nekārtība mūsu domās. Mums gavā ir tāds pretrunīgu, '\launu depresīvu domu haoss, ka visu salikt pa plauktiņiem ir ļoti grūti.

   Un, ja tikko esam vizualizējusi vieni, bet pēc piecām ,inūtēm ar bailēm domājam par pretējo, ar to pasū var sagraut paša radīto pozitīvo tēlu.Šajā gadījuma viņš nespēs ne materializēties , ne nostiprināties. Tā mēs bloķējam savus sapņus ar pašu negatīvajām domām.

       Sapņojiet pēc noteikumiem

   1. Galvenais noteikums, lai nodarbotos ar vizualizāciju, ir atslābināšanās.

       Vizualizāciju vēlams izvest atslābuma stāvoklī, vislabāk no rīt, pēc miega vai vakarā pirms aizmigšanas ( šajā laikā mūsu organisms ir maksimāli atslābinājies)

      Vizualizēt var guļot vai sēžot   - galvemais, lai mugurkauls vainmēr būtu taisns. Nepieciešams atslābi nāt katru muskuli, lai enerģija plūstu brīvi, lai nebūtu bloķēšanas.

   2.Iztēlojieties ainas, tēlus vai vienkārši izsauciet domas par to, kādu vēlētos sevi redzēt: veselu, bagātu, laimīgu. Koncentrējieties uz kaut ko vienu: veselību vai naudu, kažoku vai mīļoto cilvēku. Ja vēlaties mašīnu, iedomājieties precīzi līdz sīkumiem tās krāsu, domās to parādiet draugiem, kaimiņiem, radiniekiem. lielieties, sapņojiet, kā Jūs ar to braucat, kurp un ar ko, kā ceļojat. Ja vēlaties panākt cieņu no kolēģu , draugu puses, iedomājieties, cik ļoti augstu viņi jūs vērtē, ciena, ieklausās jūsu domās.

  3. Beigās doma jāapstiprina, it kā pieliekot punktu.Vairākas reizes ( labāk - trīs)izsakiet apgalvojumu tagadnē bez prievārda " ne" , peimēram, " Tagad esmu pilnīgi vesels) vai " Mani pieņēma jaunā darbā" , vai " man ir dzīvoklis". Vienlaicīgi paturiet savu izveidoto tēlu iztēlē un ticiet, ka tas tā patiešām ir.

  4. Vēl vien noslēpums. Savam augstākajam " ES" nepieciešams atstāt iespēju kaut kam labākam, jo, pilnīgi iespējams, ka iegūsuet pat to, par ko sapņot neesat iedrošinājušies. Lai tas notiktu, jāizrunā sekojoši vārdi: " Šis vai kaut kas labāks tagad priekš manis pilnīgi realizējas harmoniskā veidā visu labumu dēļ, kas ar to saistās" Šeit katrā vārdā ietverta liela jēga.

  5. Vizualizācija neiedarbosies, ja visiem nevēlēsiet labu. Nevar sasniegt mērķi, staigājot pa citu cilvēku galvām vai rīkojoties aiz muguras. Visiem dalībniekiem jāuzvar. Jūsu vēlmes, kurads vizualizēsiet, nedrīkst nodarīt ļaunumu apkārtējiem. pretējā gadījuma viss sliktais atgriezīsies pie jums ar divkāršu spēku. Šajā gadījumā nostrādās viens no Visuma likumiem - izstarojuma un pievilkšanā likums( kā sauksi, tā atsauksies). Kādu domu esi sūtījis kosmosā, tāda  pie tevis atgriezīsies kā bumerangs.Piemēram, ja vēlaties kļut par savas nodaļas vadītāju ( skaidrs, ka šo vietu šobrīd ieņem kāds cits), nekādā gadījumā nedrīkst vizualizēt, ka viņš ir atlaists, pievilts, nav ticis galā ar uzdevumu, saslimis, nomiris un tāpēc jūs esat ieņēmis viņa vietu. Jāiedomājas, ka viņš kāpj pa dienesta kāpnēm augšup, viņš arī laimīgs, necietīs un noteikti dos labumu visam kolektīvam.

   6. Protams, vizualizācijas procesā var rasties šaubas vai pretrunas.Nepretojieties tām, ļaujiet šaubām noformēties, iziet caur jūsu apziņu un no jauna atgriezties pie pozitīviem apgalvojumiem.

   7. Nevajag izskaitļot, kā sapnis var piepildīties, vai censties atrast labāko ceļu tā piepildīšanai, Ļaujiet Visuma Saprātam parūpēties par detaļām.

Savas vēlmes jāvizualizē 2-3 reizes dienā, cenšoties atgriezties pie izveidotā tēla. Katru reizi, kad domājat par savu vēlmi, sekojiet, lai domas būtu pozitīvas.

      Atbrīvojieties no bailēm, šaubām un naida un saprotiet, ka tikai mīlestība spēj dziedināt.