Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Katrai horoskopa zīmei sava sveces krāsa

12.09.2013

Krāsai ir nozīme Ieteicams izvēlēties savai horoskopa zīmei atbilstošās sveces krāsas:

Pagātnes maģija. Izzini sevi jeb karmiskā astroloģija. Kāpēc tā notiek tieši ar mani?

28.08.2013

Droši vien lielākajai daļai no mums dzīvē ir bijusi situācija, kad iedomājamies – par ko man tas viss? Kāpēc tieši ar mani notiek tādas lietas? Kāpēc tieši es esmu nokļuvis šādā situācijā?

Stiprie vārdi

21.08.2013

Pēdējā laikā daudz izmantojam dažādas svešzemju maģijas, esam piemirsuši, ka mūsu pašu senči ir parūpējušies par spēcīgiem vārdiem mantojumā

Sievietes Dievnams

20.08.2013

Visvairāk laika virtuvē pavada mājsaimniece, un ir ļoti liela nozīme viņas īpašībām - garīgumam, agresijas neesamībai, īstai mīlestībai pret saviem tuviniekiem.Austrumos visi sen to zina un tur ēdiena gatavošana ir svēts rituāls -

Būt vai nebūt... ar citu vārdu?

20.08.2013

Pēdējā laikā publiskajā telpā izskanējušas vairākas ziņas par sabiedrībā zināmu personu vēlmi mainīt vecāku dotos vārdus.Vispirms medijos parādījās ziņa, ka aktrise Dārta Daneviča reiz saukta par Inesi, bet sabiedrisko domu „uzspirdzināja” Viesturs Dūle

Mīlas burvestības

26.06.2013

Lai arī Jāņu nakts aiz muguras, mīlas lietas ir aktuālas visos laikos. Jūsu ieskatam daži mīlas dzērieni, varbūt iedarbojas ?

Sveču metafiziskā simbolika.Krāsu nozīme

14.06.2013

Tās tik patīkami piepilda telpu ar skaistu, mierīgu gaismu, pastiprina siltuma, mājīguma, miera un harmonijas sajūtu.

Attena Palada piedāvā

27.05.2013

Reizēm nonākam dzīves krustcelēs, kad būtu vērtīgi gūt kādu padomu no malas - doties par labi vai pa kreisi, darīt tā vai citādi.

KA IZSARGĀTIES NO ĻAUNUMA?

19.05.2013

Slavenais ārsts un matemātiķis Avicenna savulaik rakstīja: «Bieži dvēsele iedarbojas uz cita cilvēka fizisko ķermeni ar «ļaunas acs» palīdzību.»

Enerģētiskā drošība internetā.

16.04.2013

Gandrīz ikviens no mums ikdienas pārbauda savu e-pastu, apmeklē dažādus sociālos tīklus, ievieto publiski apskatāmas fotogrāfijas, atzīmē savu atrašanās vietu kartē un nereti čato ar cilvēkiem, kuru identitāte nav pārbaudāma.