Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Naudas piesaistīšanas rituāls

30.06.2012

Lai kosmiskā pārpilnība kā naudas plūsma ienāk manā dzīvē...

Uzzini savu etnogrāfisko zīmi DORĒ!

20.06.2012

Š.g. 21.jūnijā pl.15.26 Kr.Barona ielā 28 Latviešu amatnieku izstrādājumu veikalā-salonā DORE katram viesim tiks dota iespēja uzzināt savu etnogrāfisko zīmi, atrodot to Lielvārdes jostā!

Ar izkapti zāļu pļavā

16.06.2012

Vasaras saulgrieži iezīmē Saules zenītu, garāko dienu, un tas ir arī gaismas un saules maģisko enerģiju zenīts. Vasaras saulgriežus svin gan Krievijā, gan Ziemeļamerikas indiāņu vidū, kur saules dejas nozīmē spēka un drosmes apliecinājumu.

Dārgakmeņu maģiskās spējas – mīts vai patiesība?

10.04.2012

Kopš seniem laikiem tiek uzskatīts, ka dārgakmeņiem piemīt īpaša enerģija, kas ietekmē cilvēka emocionālo un veselības stāvokli. Vēsturiski tas deva pamatu vairākiem stāstiem par dārgakmeņu lāstiem, kas gadsimtu gaitā tika nodoti no paaudzes paaudzē.

Mājas attīrīšana un aizsardzība pret negatīvo enerģiju

27.02.2012

Savā mājā, dzīvoklī cilvēks pavada lielu laika sprīdi. Mājās cilvēks atpūšas, atgūst spēkus, attīrās no negatīvajām domām, enerģijām. Māja ir vieta, kur cilvēkam ir jājūtas aizsargātam no dzīves negācijām.

2. februāris – Sveču diena

01.02.2012

Senie latviešu tautas ticējumi teic, ka 2. februārī svinama Sveču diena. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi. Sveču diena saukta arī par Ziemas Māras dienu; tāpat par Svecaini, Grabenīcu, Groninicu, Vēja vai Govju dienu.

ES PIEBŪRU VĪRU...

20.01.2012

Taisnība, ka pieburts cilvēks nenodzīvo pat trīs gadus? Jau vairākus gadus šis akmens guļ man uz sirds. Tā ir sanācis, ka četrus gadus atpakaļ es satiku savu tagadējo vīru. Iemīlējos – atzinos viņam, bet viņš – skaistulis, tikai pasmējās par mani.

Akmeņi un to nozīmes

12.01.2012

Industrializācijas un augsto tehnoloģiju laikmetā daudzi bija aizmirsuši par dārgakmeņu un daudzu citu dabas līdzekļu dziedinošo spēku.

Zīlēšana ar krāsām, krāsu terapija

09.01.2012

Esam noteikti dzirdējušas par to, ka psiholoģijā krāsu toņi tiek izmantoti cilvēka emocionālā stāvokļa diagnosticēšanai. Netradicionālās medicīnas speciālisti savukārt uzskata, ka ar krāsu terapijas palīdzību iespējams “atjaunot organisma darbību”.

Kad pirmais gals ir otram galam otrā galā

08.11.2011

Pēdējos gados masu informācijas līdzekļus burtiski pārpludina informācija par 2012. gadu un ar to saistītajām iespējamajām Zemes katastrofām.