Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Numeroloģija, zīlēšana

14.10.2011

Pasaule iekārtota tā, ka vairums notikumu norisinās likumsakarīgi un loģiski. Cilvēku uzdevums nebūtu mainīt un pakļaut esošas likumsakarības, bet iemācīties ievērot tās un pieņemt.

Numeroloģija un pases kods

05.10.2011

Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institūtiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs bez papīriem neesam cilvēki.

Kā sapnis kļūst par īstenību

18.09.2011

Mēs visi laiku pa laikam vēlamies veiksmi, naudu, mīlestību, draudzību, bet ne visisapņi piepildās. Un šeit nevilšus rodas jautājums:kāpēc?

Aromāti naudas piesaistei

25.06.2011

Visas sievietes esot mazliet raganas. Kāpēc gan elegantā veidā , ar aromu palīdzību, nemēģināt piesaistīt naudu?

Mazais PRET VAMPĪRU ceļvedis

19.03.2011

Lēdijas somiņā allaž jābūt vienam ķiplokam. Ja nu tumšā šķērsieliņā jāatgaiņājas no vampīra!

Vārda spēks

17.03.2011

Pirms tu runā, pajautā sev, vai vārdi, kurus tu gatavojies sacīt, ir patiesi, laipni, vajadzīgi, un vai tie kādam palīdzēs. Ja atbilde ir nē, tad varbūt labāk ir atstāt tos nepateiktus...

Gaišreģe Vanga: katrā mājā ir jābūt 22 priekšmetiem, kas pievelk veiksmi, panākumus, vairo labklājību, aizsargā pret skauģiem, lāstu

16.02.2011

Pirms vairāk nekā 25 gadiem šo priekšmetu nozīmi Vanga atklāja kādai žurnālistei un piekodināja publicēt un paziņot visai pasaulei.

Ko ieteicams darīt sagaidot Austrumu Jauno Gadu?

26.01.2011

Gadu mija pēc dabas ritmiem.

Kā piepildīt visas Jaunā gada apņemšanās?

05.01.2011

Iesākot jaunu gadu, noteikti ir jāpārlūko paveiktais vecajā gadā, aplūkotais cilvēku ieved nopietnās pārdomās par to, kas paveikts, un to, kas vecajā gadā nepaspēts un paliek darāms nākamajā gadā.

Iecienītais auglis vai oga un Tavs raksturs

16.10.2010

Vari iedomāties pat pēc tā, kādus augļus izvēlēsies desertam vai ar kādiem našķosies ēdienreižu starplaikos, var liecināt par dažām rakstura iezīmēm, kas tev piemīt.