Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Zintniece, tautas dzīvesziņa - par amuletiem un talismaniem

01.04.2017

Zintniece, dziedniece, valeoloģe, naturopāte Ilze Jansone – par talismaniem un amuletiem savā „Veiksmes grāmatā”

Dziednieces pieredze, kā attīrīt māju no negatīvās enerģijas?

01.04.2017

Mēs bieži negatīvu enerģiju saprotam kā stāvošu enerģiju, un nekas nespēj to labāk iekustināt pareizajā virzienā kā pamatīga fiziska mājas tīrīšana. Piedāvāsim dažas dziednieku ieteiktas idejas, kā ar visai dabiskiem līdzekļiem tas viss paveicams.

IGAUŅU EKSTRASENSE MERILINA KERRO NOSAUKUSI 4 LIETAS, KURAS NEKAD NEVAR DARĪT SAVIEM VECĀKIEM, JO TAS VAR ATNEST NELAIMI

30.03.2017

Šova «Ekstrasensu cīņas» fināliste Merilina Kerro nolēmusi pastāstīt, kādas četras lietas nedrīkst darīt ar saviem vecākiem. Ar šo padomu viņu dalījusies vietnē Instagram.

Rekomendācijas Mēness aptumsuma dienai 2017.gada 11.februārī

07.02.2017

Emocijas šai dienā var uzbangot līdz augstākajam punktam. Mēness aptumsums Lauvas zīmē jūtu izpausmēm piešķir ļoti demonstratīvu, pat teatrālu raksturu – tāda ir šīs zodiaka zīmes specifika. Taču, pauduši savas emocijas,

Maģija un senās zīmes, kas aizsargā Latviju un latviešus

31.01.2017

Slīpais krusts, ugunskrusts, lietuvēna krusts, pīlādžzars, kadiķoga – lakoniskās latviešu aizsargzīmes iedarbojas uz mūsu zemapziņu, domām, vidi un notikumiem, jo dzīvojam simbolu pasaulē, kas ir daļa no mums un dzīves.

ALEKSANDRS ŠEPS: KĀ AR SVEČU PALĪDZĪBU PIESAUKT VEIKSMI, NAUDU UN MĪLESTĪBU

24.01.2017

“Ekstrasensu cīņas” dalībnieks Aleksandrs Šeps 14. sezonas laikā ļoti bieži izmantoja sveces. Šoreiz ekstrasenss nolēma arī mums pastāstīt par sveču maģiju.

'Naktī uz 19. janvāri savākts ūdens būs enerģētiski uzlādēts un ar dziedējošu spēku'

18.01.2017

Ūdens ir viens no centrālajiem elementiem gan dažādās teikās un nostāstos, gan leģendās un mītos par pasaules radīšanu. Tāpat arī mūsdienās teju visās kultūrās un reliģijās tam tiek piedēvētas pārdabiskas īpašības – visbiežāk ūdens ir simbols attīrīšanās

Piektdien, 13.janvārī

13.01.2017

Tā nu šogad ir sagadījies, ka pirmajā gada mēnesī ir piektdiena ar datumu, kurš visus paniski baida. Tas ir 13.datums. Jāatzīmē, ka šādos gadījumos valstī nav paredzētas brīvdienas, tāpēc jāapbruņojas ar senām gudrībām un jāaizvada diena bez zaudējumiem.

Zintniece, tautas dzīvesziņa - par amuletiem un talismaniem

08.01.2017

Zintniece, dziedniece, valeoloģe, naturopāte Ilze Jansone – par talismaniem un amuletiem savā „Veiksmes grāmatā”