Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

7.janvārī reta astronomiska parādība!

06.01.2017

Šo parādību vajadzētu izmantot pēc iespējas labāk. Turklāt mūsu rīcībā būs gandrīz mēnesis. Laika posmā no 2017.gada 7.janvāra līdz 6.februārim būs novērojama ļoti reta astronomiska parādība – visas Saules sistēmas planētas šai laikā virzīsies direkti

6.janvāris - Zvaigznes diena, kad jāatvadās no svētku rotājumiem

06.01.2017

Lai arī nupat esam attapušies no svētku svinēšanas, ir pienākusi Zvaigznes jeb Trejkungu diena, kas tradicionāli tiek uzskatīta par pēdējo Ziemassvētku dienu, kad pieņemts ar godu atvadīties no svētku rotājumiem mājās.

Reāli padomi, kā piesaistīt naudu. Stāsta ekstrasense Inta

05.12.2016

Naudas enerģija ir viena no dievišķajām Visuma enerģijām, kas darbojas gluži tāpat kā jebkura cita enerģija – tikai tur, kur tai liek darboties. Un tikai tad, kad tai ļauj izpausties, tā nes svētību vienīgi tam, kas ar to prot rīkoties.

Aura kā domu un jūtu uztvērējs un raidītājs

28.11.2016

Un tagad atcerēsimies, kas ir aura. Būtībā aura ir elektromagnētiskais lauks ar augsta līmeņa vibrācijām, kuras katram cilvēkam ir individuālas. Šis lauks izstaro individuāla garuma un biežuma viļņus – tā veidojas auras pamatkrāsa,

Lūgšana un meditācija sargeņģelim. Īpaši spēcīga Ziemassvētku laikā!

26.11.2016

Sargeņģeļi uzrunā mūs visu laiku. Viņi ļoti vēlas tikt sadzirdēti, tāpēc ir atsūtījuši meditāciju, kuras laikā vieglāk savienoties ar savu Sargeņģeli un šo saikni vēl vairāk nostiprināt.

SVEČU KRĀSU NOZĪME UN SKAIDROJUMS

12.11.2016

Šajā gada tumšākajā mēnesī neiztikt bez mājīgas sveču gaismas, taču reti kurš sveces izvēlas pēc tā, kāds ir skaidrojums attiecīgajai krāsai, jo visbiežāk paļaujamies un sajūtām, pieskaņojoties svētkiem, gadalaikam un noskaņojumam.

SVECES MAĢIJA

12.11.2016

Ja paņemsiet sveci sarkanā krāsā, varat kaut ko vēlēties – kāda mērķa sasniegšanu, šķēršļu savā ceļā pārvarēšanu. Dzeltenā – tā ir siltuma, garīguma krāsa.

Ķīniešu astroloģiskā prognoze 2016.gada oktobrim

03.10.2016

Klāt oktobris un acis priecē gleznotāju rudens. Krāsas apbur – acu priekšā ņirb visa zeltaini sārto krāsu palete. Visapkārt tik daudz košuma un spilgtu krāsu, ka skatienam var paslīdēt garām nepamanīts kāds atsevišķs koks vai krūms, kam dabas krāsu ota pi