Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

SVECES MAĢIJA

12.11.2016

Ja paņemsiet sveci sarkanā krāsā, varat kaut ko vēlēties – kāda mērķa sasniegšanu, šķēršļu savā ceļā pārvarēšanu. Dzeltenā – tā ir siltuma, garīguma krāsa.

Ķīniešu astroloģiskā prognoze 2016.gada oktobrim

03.10.2016

Klāt oktobris un acis priecē gleznotāju rudens. Krāsas apbur – acu priekšā ņirb visa zeltaini sārto krāsu palete. Visapkārt tik daudz košuma un spilgtu krāsu, ka skatienam var paslīdēt garām nepamanīts kāds atsevišķs koks vai krūms, kam dabas krāsu ota pi

Vārdi, vārdi, vārdi…

15.09.2016

Nav svarīgi, kādā valodā mēs runājam, bet katram no mums ir savs unikāls vārdu krājums, ar kuru palīdzību mēs sevi programmējam.

Fenšui prognoze 2016.gada augustam

07.08.2016

7.augusts – 7.septembris: Ugunīgā Pērtiķa mēnesis ķīniešu Saules kalendārā Ugunīgā Pērtiķa tēls ķīniešiem ir saule, kas spīd virs kalna un atviz upes ūdenī.

10 veidi, kā piesaistīt naudas enerģiju mājās

01.08.2016

Vāstu jeb Indijas fenšui ir visvieglākais veids, kā saņemt savā dzīvē to, ko daudzi grib, bet ne visi saņem, – un tā ir nauda. Jebkura dzīves sfēra tiek regulēta pēc noteiktiem likumiem.

Mājas augu enerģētiskā ietekme uz cilvēku

25.07.2016

Mājas augu enerģētika spēj neitralizēt sadzīves ierīču kaitīgo izstarojumu, ķīmisko sintētisko materiālu negatīvo ietekmi, tā spēj atdzīvināt atmosfēru telpā, piešķirot tai īpaša komforta un mājīguma noskaņu.

Kā panākt, lai vēlēšanās piepildītos. Iesaka “Ekstrasensu šova” dalībniece Jeļena Jasēviča

09.07.2016

ai vēlēšanās piepildītos, tās vajag pareizi iedomāties. Ekstrasense un gaišreģe Jeļena Jasēviča stāsta, kā rīkoties sapņu piepildīšanai.