Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Horoskopi

Fenšui prognoze jūnijam

16.06.2020

no 5.jūnija līdz 5.jūlijam

Kopējās rekomendācijas

 

2020.gada  jūnijs ir Ūdens Zirga mēnesis. Šī mēneša enerģētika ir diezgan sarežģīta. No vienas puses, viss it kā rit gludi, bet iekšienē plosās kaislības. Jūnijs ir apslēptu intrigu mēnesis ar aprunāšanau aiz muguras, ar visvisādām problēmām attiecībās, ar veselības problēmām, kuras uzreiz varat nepamanīt, lai vērstos pēc palīdzības un noteiktu diagnozi.

Tam pievērsiet uzmanību tie, kam durvis uz istabu vai gulta atrodas austrumos vai dienvidos. Bet tagad daži vērtīgi padomi:

1.     Biznessun darbs. Pēc iespējas jūnijā neplānojiet svarīgas pārrunas, investēšanas vai biznesa  uzsākšanu, darba vietas maiņu. Īpaši tas attiecas uz tiem, kas dzimuši Žurkas gadā, mēnesī vai stundā.

2.     Attiecības. Nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus attiecību jomā. Ja pēkšņi uzzinājāt kaut ko nepatīkamu par savu partneri, draugu, vīru vai sievu, nesaraujiet saiknes, vienkārši paņemiet pauzi līdz nākamā mēneša sākumam. Ātrs lēmums var būt kļūda, ko pēc tam nāksies nožēlot.

Tai pat laikā tiem, kas gūst labumu no Uguns enerģijas (Zirgs), vajag rīkoties ātri. Pavisam īss ir laika koridors, kad Uguns (pat tik pretrunīgā veidā) tomēr ir un var kļūt par „tiltiņu”, kas aizvedīs pie jūsu uzdevumu īstenošanas.

Jūnijs var būt diezgan produktīvs un piesātināts notikumiem, ja jūs esat sieviete un jūsu personības elements ir iņ Uguns.

Tomēr šis mēnesis ir arī ļoti bīstams, kad nav vēlams pārcelties uz citu mitekli, dzīvesvietu vai veikt mājas remontu, it īpaši ja tās aizmugure vērsta uz dienvidiem vai ziemeļiem, jo mēneša enerģija satiekas ar 2020.gada enerģijām. Turklāt šī sastapšanās nebūt nav tik parasta kā bieži pieredzēts. Šī ir tā saucamā „tiešā sadursme”, ko raksturo ārkārtīga bīstamība.

Tomēr tāda sadursme nepavisam nenozīmē, ka nekas nav darāms vai darīt nedrīkst... Ja sekosim slēdzienam, visi piedzīvosim bankrotu. Joprojām varat turpināt veikt savus ikdienišķos darbus, risināt radušās problēmas.

Šajā mēnesī labāk neuzsākt jaunus projektus tiem, kam jan Metāls un Žurka ir labvēlīgi elementi.  Šomēnes ir labvēlīgs laiks analizēt un secināt, plānot un sagatavot visus resursus jaunā produkta palaišanai. Tagad tas vienkārši nav jādara.

Šajā mēnesī ārstēšanos labāk neuzsākt. Tomēr, ja ārstēties vajag un nav citas izejas, vienkārši sagatavojieties tam psiholoģiski, jo, iespējams, ārstēšanās ieilgs un pēc tam nāksies kaut ko atkārtot vēlreiz. Tā gadās. Vienkārši pieņemiet to mierīgi un izvēlieties tam labvēlīgas dienas un stundas.

Ja jūsu dzimšanas kartē ir Žurka, iespējami dažāda veida satricinājumi.

Tāpat atcerieties, ka no 18.jūnija līdz 12.jūlijam – ir tā saucamais retrogrādā Merkura periods, kad nav vēlams uzsākt jaunus projektus, tomēr šajā laikā ir labi pabeigt vecas „ievilkušās” lietas.

 

 

Emocijas un veselība

 

Tā kā periodu raksturo spēcīgas Uguns un Ūdens stihiju pretrunas, var ciest psihe. Būs „uzvilkti” nervi. Iespējamas niknuma lēkmes. Emocijas rausies ārā – tas ir stress, kas var nest līdzi morālu izsīkumu, problēmas ar nierēm.

Tas šai mēnesī ir īpaši aktuāli, ja jūsu bērni kārto eksāmenus un stājas koledžās un institūtos.

Atbalstiet viņus. Atrodiet labus ārstus, psihologus, refleksterapeitus. Negaidiet, kad stress transformēsies slimībā.  Uzsāciet ārstēšanos jau tagad, pat ja jums šķiet, ka viss ir kārtībā. Kā tikt galā ar stresu? Tikai veselais saprāts un mīlestība spēs atvēsināt mēneša kvēli.

·        Izskaitiet līdz 10, pirms kaut ko gribat teikt.

·        Padomājiet par sekām, pirms atbildat.

·        Meditējiet katru rītu.

·        Vakarā paslavējiet sevi, ka esat aizvadījis dienu, piedomājot par līdzsvarotību.

·        Spēks ir jūsu sirdī. Nevis skarbās emocijās.

 

Paust skarbas emocijas – tā ir neprasme parādīt to spēku, kas slēpjas iekšienē. Pielietojiet to. Pakļaujiet apziņai un prātam. Tad mēnesis aizritēs veiksmīgi. Es ticu, ka patiesībā nav ne veiksmes, ne neveiksmes. Tomēr ir situācijas, kas mums dotas, lai kaut ko iemācītos.

Uguns ir emocionāla pati par sevi. Tāpēc tad, kad mēs runājam par šo elementu, tas mums saistās ar galējībām: ārkārtējs prieks, pārpilnības sajūta, iedvesma, emocijas, kas rada skumjas un izsīkuma sajūtu, mīlestība un naids, kaisle, izdegšana.

Ugunij raksturīgs niknums, aizdomīgums, neapmierinātība kā negatīvas emocijas un taisnīgums, intelekts un prasme redzēt situāciju globāli – kā pozitīvas emocijas.

Tāpēc šajā laika periodā tieši šīs emocijas jūs varat novērot savos mājiniekos un darbā.

Šajā laikā nav ieteicams tvaicēties pirtī (aktīvi un daudz karsēties), uzturēties vējā (tas ir, nevajag doties tur, kur vienmēr ir vējš), pārlieku daudz ēst asas, sāļas, skābas garšas ēdienus. Labāk būs lietot rūgtas, velkošas un saldas garšas pārtiku.

Ja jūsos kūsā kaislības, domas ir apjukušas, baiļu sajūtu asi nomaina prieks, ja iekšēji jūtaties nedroši, bet ārēji demonstrējat, ka zināt un saprotat, ko darāt, ka klausāt savai iekšējai balsij, saprotiet - nedrošība nav nejauša. Meditācijas palīdzēs līdzsvarot enerģijas. Vienkārši izturiet, nogaidiet šo mēnesi.

 

Labvēlīgā un nelabvēlīgās dienas

 

5.jūnijs un 5.jūlijs – Mēness aptumsums. 21.jūnijs – Saules aptumsums. Šajā dienās nav ieteicams sākt jaunas svarīgas lietas un doties ceļojumā.

 

22. un 24.jūnijs – dienasbez bagātības. Šais dienās nav ieteicams uzsākt jaunu biznesu un veikt vērienīgas finansu operācijas. Piemēram, iegādāties vērtīgas mantas, īpašumu (dzīvokli, automašīnu), ņemt kredītus, aizdot, investēt utt.

 

No18.jūnija sākas retrogrādā Merkura periods. Šai laikā nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu, bet tas ir piemērots laiks, lai pabeigtu sen iesāktus un „ieilgušus” darbus. Šis periods ilgs līdz 12.jūlijam.

 

 

VAIRĀK INFORMĀCIJAS YOURLIFESTUDIO