Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai aicina palīdzēt trūkumā nonākušajiem

05.11.2018

Sestdien, 10. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 21.00 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau sesto reizi norisināsies labdarības akcija,

Kā laikus pamanīt spēļu atkarību: 5 jautājumi un 5 godīgas atbildes sev pašam

01.11.2018

Jebkura spēle, tajā skaitā azartspēles, ir kā piedzīvojums, tā ļauj izjust riska, uzvaras un zaudējuma garšu.

Veiksmīgi aizvadīts pirmais festivāls ‘’Ģimenes svētki’’, ko plānots organizēt arī nākamajā gadā

18.09.2018

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lucavsalā par godu ģimenes vērtībām tika aizvadīts pirmais izglītojošais festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. To apmeklēja vairāki simti ģimeņu ne tikai no Rīgas, bet arī no tālākām pilsētām.

Tēvu un pieaugušo dēlu attiecības – 10 ieteikumi, kā pavadīt laiku kopā

13.09.2018

Lai gan Tēva diena Latvijā vēl tikai veidojas par tradīciju, kas būtu tikpat nozīmīga kā Mātes diena, septembra otrajā svētdienā daudzi Latvijas iedzīvotāji sveica tēvus, apmeklējot svētku pasākumus, ieturot kopīgas maltītes vai vienkārši sazvanoties.

Apbalvotas Latvijas Goda ģimenes 2018

11.09.2018

Svinīgi ir apbalvotas 16 daudzbērnu ģimenes “Latvijas Goda ģimenes gada” ietvaros izsludinātajā konkursā akcijā “Mana Goda ģimene”. Pieteikt savu “Latvijas Goda ģimeni” varēja ikviens Latvijas iedzīvotājs, kā arī pašvaldības.

Kā atpazīt un novērst stresu bērniem?

11.09.2018

Diemžēl stress ir kļuvis par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Paši reizēm saprotam, kad ir par daudz un ka stress var izraisīt nopietnas negatīvas sekas. Tomēr kā stresu izjūt bērni, īpaši tagad, septembrī, atgriežoties mācību iestādēs?

Ģimenes svētki izziņo daļu mūziķu un ģimeņu stila pārvērtību pie Aleksandra Pavlova uzvarētājus

11.09.2018

15.septembrī, Lucavsalā ar vērienīgi plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. Festivāls apmeklētājiem piedāvās praktiskus risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves veidošanai un uzturēšanai.

Liels, stiprs un vienmēr blakus: lai tētis būtu vesels

07.09.2018

Septembra otrajā svētdienā Latvijā jau vairākus gadus tiek atzīmēta Tēva diena. Lai gan šī tradīcija pie mums ir salīdzinoši jauna, tēva loma bērnu audzināšanā bijusi svarīga visos laikos

Tēva loma bērnu audzināšanā

07.09.2018

Jau izsenis zināms, ka bērnam ģimenē nepieciešami divi balsti un padomdevēji – gan mamma, gan tētis. Turklāt tuvojas 9. septembris jeb Tēva diena, kad akcentējam tēva lomas svarīgumu ģimenē.

Aptauja: Tēvs galvenokārt iemācījis dzīves vērtības un praktiskas prasmes

06.09.2018

Teju puse (46%) pilngadību sasniegušo Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka vērtīgākais, ko tēvs viņiem iemācījis, ir dzīves vērtības un praktiskas iemaņas.