Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Seši Grēviņu ģimenesieteikumi kopīgām aktivitātēm drēgnajā laikā

10.01.2018

Pelēkā un drēgnā laikā, kādu šoziem pieredzam biežāk, nekā ierasts, labai pašsajūtai īpaši svarīgas ir fiziskās aktivitātes.

Divu puiku – četrgadīgā Everta un pusotru gadu vecā Edvīna – vecāki Laura un Toms Grēviņi sadarbībā ar Samsung stāsta, kā izkustēšanos padarīt par aizraujošu kopā pavadītu laiku, kas iepriecinās gan bērnus, gan vecākus.

Dodieties pastaigā gar upi vai ezeru!

“Mūsu ģimene ar prieku dodas pastaigās gar tuvējo Ķīšezeru,turklāt iespēja pabarot pīles puikām ir laba motivācija mērot ceļu kājām,” stāsta Laura, uzsverot, ka tādējādi var ne tikai pavadīt laiku svaigā gaisā, bet arī iepazīt Latvijas dabu.Viņa atgādina – lai nekaitētu putnu veselībai, tos labāk nebarot ar maizi, bet gan ar nedaudz apvārītiem graudiemvai zoo veikalos nopērkamiem maisījumiem.

Pieveiciet piedzīvojumu trasi!

Siltajā sezonā populāra aktivitāte ir specializēta parka apmeklējums, bet vēsajā laikā, kad tie nedarbojas, piedzīvojumus var meklēt kādā lielākā rotaļu laukumā, ko neapmeklējat ikdienā. Rotaļas jaunā vidē bērniem būs tikpat aizraujošas kā piedzīvojumu trasespārvarēšana, īpaši, ja vecāki būs izdomājuši secību, kādā jāveic aktivitātes, un uzņems laiku, kādā tas izdarīts. Pēc trases pieveikšanas bērnus var iepriecināt ar kafejnīcas apmeklējumu. “Tas patiks arī vecākiem.Turklāt, ja bērni būs paēduši un sasildījušies, viņiem pietiks spēka arī mājupceļu mērot kājām,” iesaka Toms.

Viziniet bērnus ar ragavām!

Kad zemi klāj kaut neliela sniega kārtiņa, noteikti jāizmanto iespēja izvizināt bērnus ar ragavām.“Kaut gan šī izklaide šķiet pavisam vienkārša, mūsu puikas par to ļoti priecājas,”stāsta Laura, bet Toms piebilst, ka“tā ir laba fiziskā aktivitāte arī vecākiem – velkot ragavas, mana Samsung Gear Fit2 Proviedaproce uzrādīja sirds ritma paaugstinājumu, kāds parasti raksturīgs sporta treniņam.”

Dodieties izbraucienā ar velosipēdiem!

Kad ietves nav slidenas, ģimene var doties nelielā izbraucienā – bērni var braukt ar līdzsvara riteni vai iekārtoties vecāku velo sēdeklītī. “Mumsvislabāk patīk izbraucieni specializētās velotrasēs, piemēram, Centra sporta kvartālā – to var apmeklēt bez maksas, unmazie var gan braukt pavelotrasi, gan paspēlēties bērnu laukumiņā,” stāsta Grēviņu ģimene. Savukārt, ja neatliek laika braucienam uz trasi, līdzsvara riteni var ņemt līdzi arī ceļā uz veikalu un citās ikdienas gaitās.

Izmantojietaktīvās atpūtas iespējas telpās!

Neatkarīgi no laikapstākļiem ģimene var izkustēties batutu parkā, bumbiņu baseinā vai iekštelpu rotaļu centrā. “Mazajiem pietiks ar stundu kārtīgas lēkāšanas batutā, lai justos saguruši un pēc tam kārtīgi pagulētu diendusu, turklāt, ja ir enerģija un vēlēšanās, lēkāt var arī pieaugušie – tas būs labs treniņš,” saka divu aktīvu dēlu mamma.

Apmeklējiet muzeju!