Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Armands Simsons: Izpatikt visiem patiesībā ir lieki

16.03.2018

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ikviens no mums ir saskāries ar situāciju, ka diennaktī esošais stundu skaits ir par maz, lai pagūtu visu iecerēto.

Tajā pašā laikā ir cilvēki, kuru darbaspējas un enerģija šķiet neizsmeļama, piemēram, Armands Simsons, kurš vada vairākus TV raidījumus, ir hokeja kluba “Dinamo Rīga” tehniskais direktors un četru bērnu tēvs. Kā viņš visu paspēj?

 

Armands atzīst, ka viena no receptēm ir drosme pateikt nē un saprašana, ka vēlme izpatikt visiem ir lieka! Bezmaksas vieslekcijā „Dari to, kas patīk un galvenais – dari to ar prieku” Armands iepazīstinās ar savas dzīves lielākajiem izaicinājumiem un to, kā plānot laiku, rast prieku un enerģiju.

 

Armands Simsons ir aktīva un enerģiska personība, kurš ar savu tuvāko cilvēku un lielāko atbalstītāju – sievu - ir kopā vairāk nekā pusi dzīves, un pērn viņi kļuvuši par vecākiem nu jau ceturtajai meitiņai. Armands sevi raksturo kā kaislīgu sporta entuziastu – maksimālistu, krāsainas un košas dzīves piekritēju un baudītāju, fantastu, kuram, tāpat kā visiem citiem, diennaktī ir 24 stundas, lai gan no malas var šķist, ka daudz vairāk.

 

Vieslekcija notiks otrdien, 20. martā, plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība (C321. auditorijā), kur aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.Apmeklējums ir bez maksas.