Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Pilnais Mēness aptumsums 27.jūlijā

27.07.2018

Neapskaudīsim, neaprunāsim un neapvainosimies

            Skaudība var jums radīt ne tikai nopietnas garīga tipa problēmas, bet arī būt par cēloni galvassāpēm, bezmiegam, aizkaitinātībai un pat paaugstinātam asinsspiedienam. Tāpēc pirms apskaust kādu par panākumiem un žēloties par paša neveiksmēm, vajag tikt skaidrībā ar sevi – aptumsuma laikā daudziem mēdz aktivizēties apslēptās rezerves, turklāt  saasinās intuīcija, tāpēc daudzas problēmas būs atrisināmas dažu minūšu laikā. Jāatceras, ka skaudība ir taisnākais ceļš uz sevis iznīcināšanu. Lamāšanās necenzētiem vārdiem, lāsti un pat apkārtējo kritizēšana aptumsuma dienā  ir kategoriski aizliegta. Katrs negatīvi iekrāsots vārds aptumsuma dienā vēršas vispirms pret pašiem un tikai pēc tam pret apkārtējiem. Arī aizvainotība nepieder pie patīkamām jūtām, jo grauj mūs no iekšienes un liedz adekvāti novērtēt situāciju, tāpēc 27.jūlijs ir ļoti piemērota diena, lai no aizvainojuma atbrīvotos un piedotu.

Kā Mēness aptumsums 2018.gada 27.jūlijā ietekmēs zodiaka zīmes?

Auns

Neiedziļinieties apkārtējo cilvēku  problēmās – aptumsuma laiks jums būs bagāts patīkamiem notikumiem personīgajā dzīvē, tāpēc Aunam nebūs laika risināt apkārtējo problēmas. Taču neesiet bezrūpīgs pret ideālo situāciju mīlas frontē – piektdien ne viss ritēs vienkārši un gludi. Zvaigznes iesaka atjaunot jūtas – jo 27.jūlijā var gadīties gan romantiski piedzīvojumi un notikumi, gan greizsirdības scēnas.

Vērsis

            Mēness aptumsuma dienā jums stresi nav gaidāmi – daudziem Vēršiem atvērsies otrā elpa.  Šai jūlija dienā jums būs jāizdara izvēle, jāizvēlas viens no vairākiem izdevīgiem piedāvājumiem un tur tad arī noderēs jūsu izslavētā intuīcija. Zvaigznes iesaka nodrošināties pret dvēseles pārdzīvojumiem – sarīkojiet atmiņu vakaru un neaizmirstiet sagādāt visiem klātesošajiem teleskopus (var izlīdzēties pat ar teātra binokļiem).

Dvīņi

Aptumsuma laikā Dvīņu zīmes pārstāvjiem jāaizmirst par  strīdiem un tenkām, jo pastāv risks iegrimt intrigās uz ilgu laiku un nepamanīt iespējas, koliktenis piedāvā 27.jūlijā. Vispatīkamākās iespējas pavērsies vientuļajiem Dvīņiem – dažiem zvaigznes sola jaunu iepazīšanos un, iespējams, ka, vērojot aptumsumu, jūs būsiet vienā kompānijā ar savu nākamo otro pusīti. Tomēr partneri vajadzētu papētīt uzmanīgāk un rozā brilles atlikt malā.

Vēzis

            Mēness aptumsuma dienu var aptumšot sīkas problēmas – pie vainas būs agrāk pieļautās kļūdas un neveiksmes. Nevajag krist panikā, pietiks, ja situāciju izanalizēsiet un būsiet pacietīgs. 27.jūlijā pie horizonta var parādīties kārtējais pielūdzējs vai ietekmīgs atbalstītājs – pacentieties izturēties tā, lai šī tikšanās paliktu atmiņā kā pozitīva un spilgta un diena kļūst par jaunas un interesantas dzīves sākumu.

Lauva

27.jūlijā dažu Lauvu dzīvē var risināties vērienīgi notikumi, kam sekos uzlabojumi daudzās sfērās. Tiesa, aptumsuma dienā daudzi Lauvas var pat nepamanīt zvaigžņu labvēlīgo attieksmi un pavadīt laiku tukšās izklaidēs. Piektdiena būs piemērots laiks tiem, kas vēlas atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem – Mēness ietekme un jūsu gribasspēks būs galvenais šī lēmuma īstenošanas faktors.

Jaunava

Aptumsuma periods jums būs trokšņainu tikšanos  un spilgtu, skaistu romānu laiks. Tomēr Jaunavām nevajadzētu notikumus steidzināt – zvaigznes iesaka visu rūpīgi analizēt, lai  nepieļautu vecās kļūdas. Mēness ietekmi uz finanšu jomu izjutīs tie šīs zīmes pārstāvji, kas nodarbojas ar biznesu – piektdien pastāv iespēja uzlabot naudas lietas un saņemt kārtējo bonusu.

Svari

Centieties nebūt tik prasīgs pret sevi – aptumsuma periodā Svarus gaida tik daudz kārdinājumu, ka būs diezgan grūti atturēties. Zvaigznes neiesaka plānot kādus plašus pasākumus, bet noregulēt attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem būs pa spēkam. Lai gan Svaru domas nebūs pievērsušās romantikai, viņa partneris būs noskaņots rīkoties izlēmīgi un aktīvi, tāpēc šī piektdiena būs bagāta ar patīkamiem pārsteigumiem.

Skorpions

Aptumsuma periodā Skorpionu var uzskatīt par vislaimīgāko zodiaka zīmi – visas problēmas paliks aiz muguras un Skorpions sapratīs, ka dzīvē sācies jauns un laimīgs posms. Tomēr, lai Skorpioni neatslābtu, zvaigznes norāda uz nelieliem sarežģījumiem mīlas lietās. Piektdiena būs pārpilna pārbaudījumiem, tomēr ja ieklausīsieties sirds balsī, noteikti gūsiet uzvaru.

Strēlnieks

Pilnā Mēness aptumsuma laikā Strēlnieku dzīvē būs ne mazums dīvainu situāciju. Sadurmes un konflikti nedraud, taču finanšu sfērā 27.jūlijā gaidāmi satraukuma pilni mirkļi. Lai cik savādi tas neskanētu, par jūsu uzticamo sabiedroto ceļā uz panākumiem finanšu jomā kļūs dusmas, un šajā piektdienā varat pat „zobus parādīt”.  Galvenais – pārāk neaizraujieties, jo Strēlniekiem nepieciešams atrast laiku arī romantikai un atpūtai ģimenes lokā.

Mežāzis

Lielākajai daļai Mežāžu 27.jūlijā būs jāizdara svarīga izvēle. Esiet uzmanīgi, un tad  aptumsuma diena paliks prātā ar patīkamiem notikumiem. Tieksme gūt virsroku noderēs, risinot profesionālas dabas jautājumus, bet noregulējot attiecības ar radiniekiem, jāmācās kompromisu māksla. Šai piektdienā planētu izkārtojums ir veiksmīgs, lai ģimenes problēmas atrisinātos bez grūtībām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri Mēness aptumsuma dienā metīs pie malas savu neizlēmību un pārstās raizēties par to, ko citi teiks. Taču nezaudējiet draugus, kuri būs apjukuši par pārmaiņām jūsu raksturā. 27.jūlijā jums negaidot var parādīties gaišreģa talants, nestaidzieties to plaši izsludināt, jo aptumsums neilgs mūžīgi, un, iespējams, ka jau rīt neparastās dotības izgaisīs.

Zivis

Piektdien daudzu zodiaka zīmju pārstāvji izjutīs Marsa aktivitāti,  bet Zivisto starpā būs ārpus konkurences – 27.jūlijā tās var gūt panākumus jebkurā sfērā. No pārāk vētrainas darbošanās tomēr labāk atturēties, jo, pat peldot pa straumei, jūs vienalga vajadzīgo panāksiet. Lai izvairītos no sadzīves konfliktiem, Zivīm vajag pabūt vienām – papriecājieties par aptumsumu vienatnē, ar iespaidiem varēsiet apmainīties pēc tam.

Zīlēšanas portāls www.your-life-studio.com