Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Fenšui prognoze novembrim

06.11.2019

Ķīniešiem novembris ir pirmais ziemas mēnesis. 8.datumā Ķīnā sāksies ziema un to atklās Zaļā Cūciņa. Tā ir labvēlīga, dāsna un prātīga, viegli iemanto apkārtējo simpātijas, mīl atrasties sabiedrībā.

Viņa ir nenogurdināma sabiedriska būtne un var pat pievērsties kāda interešu kluba organizēšanai. Viņu aizrauj gan ģimenes, gan sabiedriskā dzīve, bet bizness – tas nav viņas lauciņš. Turklāt viņa nereti izmanto cilvēku uzticēšanos un var kļūr par prasmīgu manipulatori.

 Zaļās Cūkas pasaule slīgst silto unsaulaino staru atmosfērā. Ķīniešu „Pārmaiņu grāmata”  novembra mēnesī aicina jūs „ar pārliecību virzīties uz nospraustajiem mērķiem, saņemt paaugstinājumu un  pieņemt dāvanas”.  Ziemas sākumā labklājība būs garantēta. Tagad var pat paslinkot, tāpēc ka viss notiks it kā pats no sevis.

 

 

 

Pārmaiņas uz labo pusi

Tieši šomēnes jums ir visas iespējas saņemt paaugstinājumu darbā  vai sasniegt mērķus, uz kuriem virzījāties jau sen. Cūkas ir kustības iemiesojums, tāpēc pie sliekšņa ir pārmaiņas.Iepriecina tas, ka šomēnes visas parmaiņas būs pozitīvas. Šis laiks īpaši labvēlīgs ir ceļotājiem un radošo profesiju pārstāvjiem (māksliniekiem, rakstniekiem, dizaineriem). Turklāt mēnesis nesīs daudz laimīgu mirkļu daiļā dzimuma pārstāvēm. Sievietes „ziedēs” un beidzot saņems ilgi gaidīto balvu par agrākajiem pūliņiem.

Novembris būs veiksmīgs gan finansu, gan personīgajā dzīvē  tiem, kas dzimuši Tīģera, Zirga, Truša un Cūkas gadā. Trušiem šis mēnesis būs vispār viens no veiksmīgākajiem periodiem šai gadā. Tīģeri pavadīs veiksme daudzos jaunos projektos, vienīgais, ko tagad nevajag darīt, – mainīt darbu. Zirgiem vajadzētu pievērst uzmanību savai veselībai. Centieties vairāk atpūsties, nepārsalstiet un nepārstrādājieties.  Cūkas novembrī var izbaudīt savu „zvaigžņu stundu”. Viņām veiksies it visā. Turklāt novembris ir ļoti piemērots laulībām, tāpēc, ja jums jau sen ir prātā likumīgi noformēt savas attiecības, dariet to tagad.

Žurka, Pērtiķis un Pūķis novembrī spēs izpausties radoši. Viņiem galvenais – nepalaist garām iespēju.  Pērtiķi šai jautājumā atbalstīs radinieki, bet Žurku – mīļotie.

Mierīgi šo mēnesi aizvadīs Vērsis, Gailis un Suns. Tas darbs, ko viņi dara tagad, augļus nesīs jau pavasarī.  Un vēl viņiem būtu jāizrāda dāsnums, tad tas  atmaksāsies simtkārtīgi.

Tie, kas dzimuši Kazas gadā, novembrī slinkot nedrīkst. Veidojiet plānus nākotnei, īstenojiet tos, neaizmirstiet par „tekošajām”darba lietām. Ja ļausieties slinkumam, bezdarbībai, pastāv risks zaudēt  to, kas uzkrāts.

Čūska un Cūka ir gada pretruna. Taču ja Čūska noskaņosies pozitīvi, nekas slikts nenotiks. Viņām vajag pievērst uzmanību savam izskatam: apmeklēt skaistumkopšanas salonus un sporta zāles, iegādāties jaunu apģērbu.

Mēneša talismans:zaļas krāsas apģērbs un priekšmeti, kas izgatavoti no koka.

Labvēlīgās dienas novembrī

Ķīnas kalendārā retums ir tāds mēnesis, kad labo dienu ir vairāk kā slikto. Taču Zaļās Cūkas mēnesis ir tāds. Labās, veiksmīgās dienas patiesībā kļūst par veiksmes un laimes nedēļām. Piedalieties loterijās, mainiet dzīves vietu, stājieties laulībā, piedalieties jaunos interesantos projektos, jo Zaļā Cūka visam prognozē veiksmi.

No 10.līdz 15.novembrimvarat droši uzsākt jaunas lietas. Šis laiks ir ideāli piemērots darba vietas maiņai, pārbraukšanai uz citu vietu, tāliem ceļojumiem. Laulība, kas tiks reģistrēta 15.novembrī, būs laimīga un ilga.

18. novembris– viena no veiksmīgākajām mēneša dienām, kas sola veiksmi visās jomās. Lai ko jūs neplānotu, viss īstenosies un turklāt pozitīvi ietekmēs jūsu labklājības līmeni. Nepalaidiet garām savu iespēju – rīkojieties, un viss jums izdosies!

No 22.līdz 26.novembrimrisināsies pāreja, pagrieziens uz pozitīvo. Atrazdamies uz veiksmes viļņa, varat vērsties pie vadības ar lūgumu jūs paaugstināt darbā vai arī mainīt darba grafiku, varat uzsākt savu biznesu, noregulēt lietas, kurās ilgu laiku bija vērojams apsīkums. Tas būs piemērots laiks nekustamā īpašuma pirkšanai vai pārdošanai.

25.novembris-  laba diena laulībām, bet tikai tādā gadījumā, ja mīlat spožu dzīvi un daudz ceļot. Tiem, kas sapņo par klusu ģimenes dzīvi, šī diena nebūs piemērota.

30.novembris– visādā ziņā veiksmīga diena. Tā piemērota kāzām, mācību uzsākšanai, līgumu parakstīšanai, publiskiem pasākumiem.

 

Nelabvēlīgās dienas

Saskaņā ar fenšui prognozi 2019.gada novembrī gaidāmas arī neveiksmīgas unbīstamas dienas, jo ir jāsaglabā līdzsvars starp iņ un jan. No tādām sarežģītām dienām nevajag baidīties. Esiet uzmanīgāki un un neplānojiet svarīgas lietas nelabvēlīgā laikā.

9.novembris– diena bez enerģijas. Aktīva darbošanās nav vēlama. Labāk pievērsties atveseļošanās procedūrām.

16.novembrīnenodarbojieties ar nopietnu lietu risināšanu, neieplānojiet svarīgas tikšanās, jo tas, ko darīsiet, nenesīs cerētos rezultātus. Iespējama tehnikas bojāšanās un aizkavēšanās ceļā. Esiet uzmanīgi uz ceļa.

19.novembrīuzmaniet savu maciņu. Pastāv varbūtība nesaņemt gaidīto peļņu. Vairieties no impulsīviem tēriņiem. Lielākus pirkumus atlieciet uz citu dienu.

20., 21.novembrīpievērsiet uzmanību savai veselībai – nepārpūlieties, apģērbieties atbilstoši laika apstākļiem. Neparedziet šai dienā operācijas. Arī ārstēšanos šodien labāk neuzsākt, jo jums, iespējams, var nepareizi uzstādīt diagnozi. Labāk atlieciet ārsta apmeklējumu uz citu laiku.

 

 

https://www.your-life-studio.com/