Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Veselīgi ieradumi laimīgai ģimenei: ieklausies hokejista Jēkaba Rēdliha padomos!

30.08.2018

Kustīgs dzīvesveids un veselīgs uzturs ir nozīmīgs kā bērniem augšanas un attīstības procesā, tā arī pieaugušajiem, lai “neiesūnotu”. Regulāras kopīgas sportiskas aktivitātes stiprina imunitāti un padara ģimenes dzīvi vēl harmoniskāku.

Tētu un bērnu izlūkbraucieni – jauna tradīcija Latvijā

25.08.2018

Ar lidmašīnu izpēti, loku meistarošanu, ugunskura zupas baudīšanu un citām lieliskām aktivitātēm 29. augustā notiks Tēva dienas gaidīšanas kustības „100 tēti Latvijai” trešais tēvu un bērnu izlūkbrauciens.

Dāvana Latvijai simtgadē - pirmo reizi notiks brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’

24.08.2018

15.septembrī, Lucavsalā ar vērienīgi plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. Festivāls apmeklētājiem piedāvās risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves veidošanai, pilnveidošanai un uzturēšanai.

Tēva dienas gājiens un festivāls Rīgā šogad 9. septembrī

22.08.2018

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” Rīgā, Vērmanes dārzā, rīko īpaši tētiem veltītu festivālu. Tas, kā ierasts, sāksies ar svinīgu gājienu no Brīvības pieminekļa (pulcēšanās pirms plkst. 12.00).

10. augustā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas festivāls “Laiks bērniem!”. Ieeja bez maksas

06.08.2018

9. un 10. augustā valsts iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” īstenošanas ietvaros Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks starptautiskais forums “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību”.

Izsludināta ģimeņu godināšanas akcija “Mana Goda ģimene”. Pieteikt lielisku ģimeni var ikviens!

23.07.2018

Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros ir izsludināts ģimenes godinošs konkurss akcija “Mana Goda ģimene”, kas norisināsies līdz 31. augustam. Pieteikt savu Latvijas Goda ģimeni iespējams ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Pieci eksperta padomi, dodoties ceļojumā ar bērniem

21.07.2018

Lidojumu aizkavēšanās, atcelšana un cita veida aviosatiksmes apgrūtinājumi pēdējā laikā kļuvuši par izplatītu parādību. “Eurocontrol” statistikas dati liecina, ka 2017. gadā 44 % lidojumu Eiropā kavējās.

Ieteikumi vasaras vakariem

13.07.2018

Sauļošanās, atspirdzinošu dzērienu baudīšana un atvaļinājumu sezona nav vienīgie plusi vasaras startam.

15. maijā Motormuzejā notiks Ģimenes dienas festivāls, pagarināts muzeja darba laiks

09.05.2018

Koncerts, zinātniskais teātris, ledus šovs, ģimeņu kronēšana, momentfoto – šīs un daudzas citas izklaides 15. maijā no plkst. 13.00 līdz 16.00 ģimenēm ar bērniem būs sarūpētas Ģimenes dienas festivālā, kas notiks pie Motormuzeja Rīgā.