Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Ģimene & Attiecības

Palikt cilvēkam jebkurā brīdī....Konkursa stāsts

18.09.2013

Beidzot ir pienācis tas brīdis, kad varu atskatīties uz to laiku, kad katru dienu gribējās paslēpties zem segas, gaudot spilvenā un neredzēt nevienu. Kopš tās dienas ir pagājis jau pusotrs gads. Kā ir?

Lauku romantika, jeb kā mēs pārcēlāmies uz dzīvi laikos. Konkursa stāsts

25.08.2013

Lauku romantika – kapec tieši tā? Tapēc, ka tā to vairāk uztver pilsētnieki, kas ir aizbraukuši uz laukiem.

12 vērtīgi padomi, kā parūpēties par labsajūtu augustā

22.08.2013

Par spīti tam, ka daudzi čīkst – ak, vasara jau tuvu astes galam! – vēl varam tvert un baudīt. Vēl esam augustā, mācāmies izjust to šeit un tagad. Ik mirkli, kas saules pieliets. Ik novakari, kas elpo rāmi.

Briedums vai pieaudzis cilvēks?

13.05.2013

Vecums – tas ir slikts ieradums, kuram aktīvajiem cilvēkiem nav laika. Andre Moruā

Vērtību sistēma

24.04.2013

Vislielākās grūtības cilvēka dzīvē rada vērtību sistēmas traucējumi. Pa īstam mīlēt sevi ir - ļoti smalka un dziļa pieeja savai būtībai. Vienotība ar savu dvēseli, vienotība ar Dievu.

Spēju izdzīvot no vienas vizītes līdz otrai. Anitas stāsts

05.03.2013

Būdama dziļā krīzē pēc šķiršanās, uzsāku psihoterapiju. Kādu laiku staigāju raudādama un lūgdama Dievu. Tad vienā dienā, kārtējo reizi bez redzama iemesla uz ielas izplūzdama asarās, nolēmu – nu nē!

Atkarība no azartspēlēm un kā no tās atbrīvoties

26.02.2013

Neviens blakus dzīvojošais (mamma, tētis, vīrs, sieva, bērni utt.) nevar ietekmēt cilvēka vēlmi apstāties spēlēt. Ja tā notiek, tad rezultāts ir īslaicīgs, pēc kāda laika viss atgriežas vecās sliedēs. Kurš tad var ietekmēt?

Draudzenes - māte un meita!

04.01.2013

Bieži intervijās ar pazīstamiem cilvēkiem lasām - mamma ir mana labākā draudzene, es visu varu pārrunāt ar mammu, viņa zina manus noslēpumus

10 veiksmīgas dzīves priekšnoteikumi

28.10.2012

Veiksmīgas dzīves priekšnoteikums ir spēja atrasties stāvoklī "šeit un tagad”. Princips "šeit un tagad” raksturo cilvēka mijiedarbību ar telpu un laiku.

Dzīves kvalitātes uzlabošana stresa apstākļos

05.09.2012

Nenoliedzams fakts, ka, lai sabiedrība būtu garīgi vesela, nepieciešams radīt drošu un stabilu vidi: sociālo, ekonomisko, ekoloģisko un valstiski lojālo cilvēkam. Katra indivīda garīgo un fizisko veselību ietekmē augstāk minētie faktori,