Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

KĀ ATBRĪVOTIES NO LIEKĀ SVARA VESELĪGI UN BEZ BADA CIEŠANAS!

05.12.2019

PIEŅEM MŪSU IZAICINĀJUMU UZ 21 DIENU UN SĀC JAUNU DZĪVI! Bieži vien svara pieaugums rodas no mazkustīga dzīvesveida un neveselīgas pārtikas. Mūsu vielmaiņa ir iesnaudusies un to vajadzētu pamodināt!

DEDZINAM TAUKUS - SLAIDUMA MIKSTŪRA " BURVJU ANANASS". SASTĀVĀ - ANANĀSS + INGVERS+ MELNĀ ĶIMENE

04.12.2019

ANANASS - TAUKU DEDZINĀTĀJS. INGVERS - ĀTRS SVARA SAMAZINĀTĀJS. MELNĀ ĶIMENE - VIDĒJI 3 KG NOST NO SVARA NEDĒĻAS LAIKĀ BEZ DIĒTĀM UN IEROBEŽOJUMIEM. DEDZINI KALORIJAS UN GŪSTI ENERĢIJU !

Katram vitamīnam – savs diennakts laiks!

04.12.2019

Par vitamīniem un uztura bagātinātājiem, īpaši vīrusu un saaukstēšanās sezonā, tiek daudz runāts. Tie var stiprināt imunitāti un nepieciešamības gadījumā palīdzēt uzņemt mikroelementus un minerālvielas, kas netiek pietiekamā daudzumā uzņemti ar uzturu.

Apsaldēties iespējams arī tad, kad temperatūra ir +8 grādi

04.12.2019

Pamazām iestājoties ziemai, arvien svarīgāk pievērst uzmanību apģērbam, ko valkājam. Gada aukstajā laikā būtiski ne tikai labi izskatīties, bet arī sargāt ķermeni, lai neapsaldētos.

Rīgā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

03.12.2019

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’.

KĀ NOTIEVĒJA JEĻENA STEPAŅENKO? FITO sprejs apetītes regulēšanai un figūras uzlabošanai!

03.12.2019

LIELISKS PALĪGS TAVAM GRIBASSPĒKAM! NOMĀC APETĪTI.UZLABO VIELMAIŅU.VIENS PULVERIZATORA KLIKŠĶIS KATRU REIZI, KAD MĀC IZSALKUMS STARP ĒDIENREIZĒM.

Aromāti tavai ziemas sajūtai

03.12.2019

Tev tikai atliek izvēlēties, kādu iedarbību no ēteriskajām eļļām vēlies panākt šodien. Ievēro – terapeitisku iedarbību spēj sniegt tikai dabiskās ēteriskās eļļas. Sintētiskās kalpos tikai patīkama aromāta radīšanai telpā.

Bezmiegs pie telefona: gandrīz trešdaļa eiropiešu cieš no ekrāna apgaismojuma izraisītiem miega traucējumiem

03.12.2019

Gandrīz trešā daļa jeb 28% pieaugušo Eiropā ir piedzīvojuši bezmiega naktis, kas sekojušas negausīgai mobilā telefona lietošanai pirms gulētiešanas, liecina viedtālruņu ražotāja OnePlus pētījums.

Diabēts – mūsdienu epidēmija?

28.11.2019

Novembris visā pasaulē tiek atzīmēts kā Diabēta mēnesis, aicinot cilvēkus pievērst pastiprinātu uzmanību veselības izmeklējumiem, veikt regulāras glikozes līmeņa pārbaudes un piekopt fiziski aktīvu dzīvesveidu.

Unikāls savienojums efektīvai tauku dedzināšanai!

26.11.2019

Kurkuma mikstūra ar greipfrūtu - VESELĪGS LĪDZEKLIS PAKĀPENISKAI SVARA ZAUDĒŠANAI UN STABILA REZULTĀTA NOSTIPRINĀŠANAI. EFEKTĪVI DEDZINA TAUKUS UZ VĒDERA, DIVKĀRT PAĀTRINA VIELMAIŅU.