Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Dedzinam taukus - slaiduma mikstūra "BURVJU ANANASS". Sastāvā - ananāss, ingvers, melnā ķimene un zaļās tējas ekstrakts.

09.11.2017

ANANASS - TAUKU DEDZINĀTĀJS. INGVERS - ĀTRS SVARA SAMAZINĀTĀJS. MELNĀ ĶIMENE - VIDĒJI 3 KG NOST NO SVARA NEDĒĻAS LAIKĀ BEZ DIĒTĀM UN IEROBEŽOJUMIEM. DEDZINI KALORIJAS UN GŪSTI ENERĢIJU !DABĪGS TAUKU DEDZINĀŠANAS VEICINĀTĀJS

MIKSTŪRAS SASTĀVĀ - ANANĀSU EKSTRAKTS, INGVERA EKSTRAKTS, MELNĀ ĶIMENE UZ SPIRTA BĀZES ( 40 % )

Zināms, ka ananāsā esošās vielas spēj sadedzināt taukus, tomēr jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka, tam piemīt spēja novērst arī  jaunu tauku nogulsnēšanos, ananāss paaugstina fermentu aktivitāti, nodrošinot ātrāku proteīnu noārdīšanos un enerģijas palielināšanos, kas stimulē vielmaiņas procesus.

VEICINA URĪNA IZDALĪŠANOS: ananāsā esošās vielas palīdz izvadīt no organismu šlakvielas un toksīnus.

 

UZTUR HEMOGLOBĪNA LĪMENI: ananāsā esošais varš palīdz organismam izstrādāt hemoglobīnu. Kā zināms, vara trūkums var izraisīt osteoporozi, anēmija, vairogdziedzera problēmas un zemu balto asins šūnu skaitu.

 

 
Ananāss satur bromelainu- gremošanu veicinošu enzīmu-šīs enzīms skaitās lielisks tauku dedzinātājs. Ļoti efektīva un pārbaudīta metode.

 

Ingveram piemīt unikālas īpašības, kuras palīdz samazināt svaru, bez tam ingvera lietošanas laikā lieliski tiek atjaunots un atveseļots viss organisms.

rezultātā normalizējas vielmaiņa un uzlabojas asinsrite.

 

Ingvera sastāvā esošās ēteriskās eļļas «sapurina» visu organismu, liekot sākt pareizi darboties katram orgānam.

MELNĀ ĶIMENE - Aizkavē aptaukošanos, veicina svara samazināšanos, asinsspiediena pazemināšanos un novērš asinsvadu spazmas, ievērojami samazina holesterīna līmeni.

Lietojiet pa 1 ēdamkarotei 15 minūtes pirms ēšanas. Ja gribat būt slaida ātrāk, tad vēl vienu ēdamkaroti uz nakti.

Ja jums ir svētki un jūs nespējat atturēties no gardas, kaloriju pilnas tortes vai esat apēduši pārāk daudz treknus ēdienus, tad vēl viena ēdamkarote ar ananāsa uzlējumu būs tieši laikā.

PĒRC ŠEIT WWW.OMESBODE.LV

CENA 5.80

130 ML