Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

ŠARLOTE AR ĀBOLIEM

14.11.2017

Paņem 5 jēlas olas , sadala tās baltumos un dzeltenumos.
Saputo ar mikseri dzeltenumu, pieber klāt piecas ēdamkarotes ar cukuru , sakuļ līdz kamēr cukurs ir izkusis un massa ir palikusi dzeltenāka un pēc konsistences biezāka , vēlāk pieber piecas ēdamkarotes izsijātu miltu un atkal sakuļ kamēr tas viss pārvēršas vienāviendabīgā massā , pieber vienu tējkaroti vaniljas cukura ,lai šī kūka labāk smaržo un arī ideālāk garšo . ķeramies klāt olas baltenumam, saputojam to , kamēr tas paliek balts un paprāvāks , 
vēlāk mēs šo balto massu iejaucam lēnām un mierīgi dzeltenuma konsistencē, lēnām maisam lidz kamēr no tā veidojas vienveidīga massa. 
šo masu cepjam kūku, vai kēksu formās ar sviestu apsmērētām iekšpuses malām un nokaisītām ar miltiem!

Vēlāk ķeramies pie āboliem,apmēram vajadzīgi 2-4 lieli saldenskābi āboli. Tos nomizojam, un sagriežam tādos pusmēnesīšos , pēc izvēles tos mēs varam likt vainu cepešformas apakšā , vai arī pa virsu mūsu kūkas masai !!!

Cepjam cepeškrāsnī apmēram 25 - 30 minūtes 200 -210 grādos.

Lai pēŗliecinātos vai garšīgā kūka ir gatava, paņemam parastu sērkociņu , vai zobubakstāmo un ieduram kūkā , pēc izvilkšanas , apskatām, vai pie kociņa ir kautkas pielipis, ja ir tad kuuka vēl nav gatava un lai vēl kādas minutītes 7- 10 pasēž un pacepas . 

Vidējā saldā ēdiena cena ir 2,00 Ls.

Viss ir ļoti vienkārši 5 olas, tātad piecas karotes cukura un piecas karotes miltu.

ja ir 7 olas tad septiņas karotes cukura un septiņas karotes miltu!

Interesantu jums gatavošanu un labu apetīti.!!!