Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

ALKO STOP! UNIKĀLA AUGU KOMBINĀCIJA. ATJAUNO NERVU SISTĒMU, ATTĪRA AKNAS,ATJAUNO IMŪNSISTĒMU

06.12.2017

MAZINA TIEKSMI PRET ALKOHOLU, ATBRĪVO NO DEPRESĪVA STĀVOKĻA UN NOMĀKTĪBAS, LIKVIDĒ PAĢIRU SINDROMUS, PALĪDZ ATGŪTIES PĒC ILGSTOŠAS ALKOHOLA LIETOŠANAS.

Tējas sastāvā unikāli augi:

Leizeja - dēvēta par Altaja brīnumu. Leizeja saknei piemīt tonizējošas īpašības, atbrīvo no depresīva stāvokļa, ceļ darba spējas, uzlabo apetīti un miegu.

Klīniski pētījumi parādīja, ka leizejas preparāti stimulē centrālas nervu sistēmas darbību, un īpaši galvas smadzeņu garozu, paaugstina izturību pie fiziskas slodzes, pazemina noguruma izjūtas,  palēnina sirds ritmu un palielina pulsācijas amplitūdu, paplašina perifēros asinsvadus un palielina asinsrites ātrumu.  To lieto lai atjaunotu spēkus, pazeminātās fiziskās un garīgās darbspējas . Medicīna izmanto leizejas preparātus pie spēku apsīkuma, dzīves intereses zaudējuma, galvassāpēm, satraukumiem, raudulības. To lieto arī dzimumnespēka gadījumā vīriešiem un alkoholisma ārstēšanā.

  Pateicoties leizejai, mazinās tieksme uz alkoholu, jo dabīgā veidā bioloģiski aktīvās vielas iedarbojas uz smadzenēm, veicinot dabisku laimes hormonu sintēzi, kā arī atveseļojoši iedarbojas uz alkohola bojātajām organisma sistēmām - nervu sistēmu, aknām, gremošanas sistēmu, atjauno organisma imūnsistēmu

MĀRDADZIS 

  • aknu darbības normalizēšanai un uzlabošanai,
  • žults sekrēcijas veicināšanai,
  • aknu šūnu atjaunošanai C hepatīta, cirozes, alkoholisma u.c. gadījumos,
  • pie hroniskām aknu un žultspūšļa saslimšanām un iekaisumiem
  • organisma attīrīšanai un toksīnu optimālai izvadīšanai,
  • pie saindēšanās ar ALKOHOLU U.C

Zem "u.c." slēpjas daudz un dažādas būšanas un nebūšanas veselībā, jo aknas organismā veic vairāk kā 500 funkciju. 

Tieši tāpēc aknu darbības uzlabošana, ko var nodrošināt mārdadzis, var palīdzēt uzlabot kopējo pašsajūtu un novērst ar aknu darbību it kā nesaistītas kaites- hronisks iekaisums ķermenī (jebkur!), locītavu problēmas, slikta dūša un apetīte, aizcietējumi, hemoroīdi, migrēna, sirds slimības, nieru problēmas, nespēks, depresija, nespēja koncentrēties, slikts noskaņojums,

MELISA-

 pret vēdera uzpūšanos un spazmām, ēstgribas uzlabošanai,   nomierinoša iedarbība. Melisa pazemina asinsspiedienu, tādēļ to nedrīkst lietot cilvēki ar zemu asinsspiedienu.

 

Melisas tējai ir nomierinoša, atslābinoša, sāpes remdinoša, sviedrējoša, gāzu izdalīšanās veicinoša iedarbību.

Palīdz pie sirds mazspējas, kas kombinējas ar sirds aritmiju, ātru sirdsdarbību un nospiestu garastāvokli. Arī pie kuņģa - zarnu trakta kolikām šī auga tēja palīdz mazināt sāpes. Citronmelisa īpatnēji darbojas uz psihi- kad cilvēks kādu laiku palieto šo tēju, viņam rodas vēlēšanās būt veselam, tāpēc šī zāle ir neaizvietojama pie hipohondrijas, tas ir, tāda stāvokļa, kad viss sāp, bet ārsti neko neatrod. Pārbaudīts, labs līdzeklis.

ZĪDKOKA LAPAS

Zīdkoka lapas  satur virkni vitamīnus un ļoti daudz mikroelementus, īpaši daudz – dzelzi un magniju, ir bagāts enerģijas lādiņš visam organismam. Nostiprina nervu sistēmu, pazemina asinsspiedienu.

   MINIMĀLAIS TĒJAS LIETOŠANAS KURSS - 21 DIENA. Var lietot ilgstoši.

TĒJU "ALKO STOP" PĒRC ŠEIT: WWW.OMESBODE.LV