Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Lēna vielmaiņa? Liekais svars, ātra novecošanās? 10g dienā mārdadža sēklas palīdzēs atgriezt dzīvesprieku, veselību un skaistumu!

06.12.2017

MĀRDADZIS ATJAUNO AKNAS,PALĪDZ PIE PROBLĒMĀM AR LIEKO SVARU, ŠĶEĻ TAUKUS,UZLABO ĀDAS STĀVOKLI PALĪDZ ALKOHOLISMA IZRAISĪTĀS AKNU PROBLĒMĀS.AKNU SARGS - MĀRDADZIS IETEICAMS 100 % VISIEM

Mārdadzis veselības veicināšanai tiek izmantots jau vairāk kā 2000 gadu - tas vien jau ir labs arguments, kāpēc šis augs ir ievērības cienīgs, jo pieredze rāda, ka tradicionālā (tā, kas Tautas!) medicīna īsti melot neprot. Mārdadzi izmantoja dažādām kaitēm, visbiežāk saistītām ar nieru, aknu un žultspūšļa darbības traucējumiem.

 

Arī mūsdienu zinātne vairākos pētījumos pierādījusi šī auga spēju pasargāt aknu šūnas no toksīniem, vīrusiem, medikamentu nelabvēlīgajiem blakusefektiem, kā arī atzinusi mārdadža pretiekaisuma un antioksidanta funkcijas.

  

Aknu veselībai (un ne tikai!)

Pirmā asociācija, izdzirdot vārdu mārdadzis, ir aknas! Šo augu būtībā var nodēvēt par "aknu sargu", un tieši šī funkcija mārdadzim arī ir visplašāk izpētītākā.

Mārdadža sēklas tiek lietotas:

 

·         aknu darbības normalizēšanai un uzlabošanai,

·         žults sekrēcijas veicināšanai,

·         aknu šūnu atjaunošanai C hepatīta, cirozes, alkoholisma u.c. gadījumos,

·         pie hroniskām aknu un žultspūšļa saslimšanām un iekaisumiem,

·         ādas stāvokļa uzlabošanai,

·         laktācijas stimulēšanai (ne velti mārdadzi tautā mēdz dēvēt arī par "Piena dadzi" un "Jaunavas Marijas zālīti")

·         organisma attīrīšanai un toksīnu optimālai izvadīšanai,

·         pie saindēšanās ar sēnēm u.c. dabas veltēm 

·         pie problēmām ar lieko svaru un tauku šķelšanai organismā,

·         u.c

Zem "u.c." slēpjas daudz un dažādas būšanas un nebūšanas veselībā, jo aknas organismā veic vairāk kā 500 funkciju. 

Tieši tāpēc aknu darbības uzlabošana, ko var nodrošināt mārdadzis, var palīdzēt uzlabot kopējo pašsajūtu un novērst ar aknu darbību it kā nesaistītas kaites- hronisks iekaisums ķermenī (jebkur!), locītavu problēmas, slikta dūša un apetīte, aizcietējumi, hemoroīdi, migrēna, sirds slimības, nieru problēmas, nespēks, depresija, nespēja koncentrēties, slikts noskaņojums, lēna vielmaiņa, "ātra" novecošanās - šie visi var būt simptomi švakai aknu darbībai.

 

"Mārdadža iedarbību pētījuši bulgāru fitoterapeiti. Mārdadžu preparātu iespaidā nostiprinās aknu šūnu membrāna (apvalks), palielinās aknu šūnu atindēšanas spēja. Lai būtu terapeitisks efekts, vajadzīgi 10 grami mārdadža sēkliņu dienā.", stāsta dakteris un fitoterapeits A. Tereško

 4.40 EUR ( 200 g)

PĒRC ŠEIT WWW.OMESBODE.LV