Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

DR.PAKALNS TEICIS"JA MAN BŪTU JĀLIDO UZ MARSU, MELISA BŪTU VIENA NO LIETĀM, KO ŅEMTU LĪDZ!" .

12.03.2018

LIELISKA TĒJA PRET BEZMIEGU. JAU VAIRĀKUS GADSIMTUS ATPAKAĻ CILVĒKI MELISAI PIEDĒVĒJUŠI NOMIERINOŠU , ATSLĀBINOŠU,SĀPES REMDINOŠU, SVIEDRĒJOŠU,GĀZU IZDALĪŠANĀS VEICINOŠU IEDARBĪBU. MELISA PAZEMINA ASINSSPIEDIENU

Citronmelisas tēju lieto kā lielisku nomierinošu līdzekli, tā palīdz pie sirds mazspējas, kas kombinējas ar sirds aritmiju, ātru sirdsdarbību un nospiestu garastāvokli. Arī pie kuņģa - zarnu trakta kolikām šī auga tēja palīdz mazināt sāpes. Citronmelisa īpatnēji darbojas uz psihi- kad cilvēks kādu laiku palieto šo tēju, viņam rodas vēlēšanās būt veselam, tāpēc šī zāle ir neaizvietojama pie hipohondrijas, tas ir, tāda stāvokļa, kad viss sāp, bet ārsti neko neatrod. Pārbaudīts, labs līdzeklis.

Ņem 2 tējkarotes drogas, aplej ar glāzi vāroša ūdens, ļauj ievilkties 12-15 min., visu izdzer pirms ēšanas. Nākošai reizei ieteicams gatavot jaunu porciju, jo melisas tēja ir garšīga un smaržīga, svaigi uzlieta, pēc stundas tā zaudē ēteriskās eļļas un paliek ne tik laba.

Šis augs tautas medicīnā tiek pielietots siltuma dūriena gadījumā - izdzer glāzi atdzesētas tējas un ārīgi pie deniņiem liek saberztas auga lapu kompreses.

Tinktūras pagatavošanai ņem 50 gr sausu smalcinātu galotnīšu, aplej ar 500 ml degvīna, tur siltā, tumšā vietā 10 dienas, nofiltrē. Lieto pa 15-30 pilieniem 3 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas. Šie preparāti samazina aizdusu, sirdsklauves, mazina asinsspiedienu, nomierina nervu sistēmu un uzlabo garastāvokli.

Šis augs ir gan Bitnera balzama, gan Rīgas melnā balzama, gan Doppel Herz sastāvā.

PĒRC ŠEIT: WWW.OMESBODE.LV