Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

IEPAZĪSTIES - TULSI- SVĒTĀ BAZILIKA SĒKLAS. IZCILAI FIGŪRAI UN SATRIECOŠIEM MATIEM!

28.04.2018

TULSI SĒKLAS IR LIELISKS LĪDZEKLIS SVARA REGULĒŠANAI, TURKLĀT, UZBRIESTOT, TĀS PALIELINĀS 30 REIZES, TĀDĒJĀDI NODROŠINOT ILGSTOŠU SĀTA SATURU. SĒKLAS SATUR K VITAMĪNU, REGULĀRI TĀS LIETOTJOT IEGŪSI SPĪDĪGUS UN STIPRUS MATUS. VEIKSMĪGI CĪNĀS AR PLIKPAURĪBU

Bazilika sēklu lietošana notievēšanai un ķermeņa attīrīšanai

Tulsi sēklas var lietot svara regulēšanai. Tajās ir tik daudz šķiedrvielu, ka aizpildot kuņģi uz ilgāku laiku, bada sajūtu nejutīsiet ilgstoši. Ja sēkliņas iemērc ūdenī, tās izplešās pat 30 reizes! Tādejādi baziliks tievēšanai dod vēl vienu priekšrocību – lai sajustu sāta sajūtu, vajadzīgs tikai neicīgs daudzums šo sēkliņu. Piebriedušās sēkliņas arī lieliski attīra kuņģi no iekšpuses. Tās nodrošina jums vieglu defekāciju un palīdz izvadīt organismā sakrājušos toksīnus.

 

Dabīgs uztura produkts Svētā Bazilika sēklas ir maigas, melnas sēkliņas, kas pēc izskata atgādina melnā sezama vai melno ķimeņu sēklas. Mūsdienās reti kurš zina bazilika sēklu vienreizējo vērtību.  Pēc smaržas un garšas tulsi sēklas ir visai neitrālas. Bazilika sēkliņu īpašā spēja ir to apbrīnojamā uzsūkstpēja. Sēkliņas ārējais apvalks uzsūc mitrumu līdzīgi kā sūklis, pie tam palielinoties desmitiem reižu. Pietiek apliet svētā bazilika sēkliņas ar ūdeni un burtiski pēc minūtes katra no tām jau būs no mazas lodītes pārvērtusies par laša ikra lieluma bumbiņu, kurai cauri apvalkam ūdeņainajā masā spīd mazs sēklas kodoliņš. Šīs brīnumainās spējas tiek izmantotas āzijas kulinārijā (Indijas un Taizemiešu virtuvēs) gatavojot kokteiļus, dažādus dzērienus, desertus, saldējumu.

 

Bazilika sēklas matiem

Sēklās ir ļoti daudz K vitamīna, olbaltumvielu un dzelzs. Šīs vielas palīdz matiem būt spīdīgiem un veselīgiem. Iekļaujiet bazilika sēklas ikdienas uzturā, lai iegūtu lielisku matu veselību! Rezultāti jums neliks vilties. Bez tam sēkliņas palīdz cīnīties arī ar matu izklišanu un plikpaurību. Bazilika sēklas ādas veselībai Sajaucot bazilika sēklas ar kokosa sviestu (eļļu) un lietojot to ārīgi, iespējams iegūt pārsteidzošus rezultātus. Viena no plašāk lietotajām receptēm: 100ml kokosriekstu eļļas un 1 tējkarote samaltu bazilika sēkliņu. Šim maisījumam ļaujiet pastāvēt 5 minūtes. Samaisiet masu vēlreiz un uzziediet uz ādas, lai atbrīvotos no tādām problēmām kā psoriāze, ekzēma utt.

 

   Bazilika sēklas pret paaugstnātu kuņģa skābumu

Mūsdienu pasaulē ļoti plaši izplatīts paaugstināts kuņģa skābums dēļ nepareiza dzīvesveida un nepiemērotas pārtikas lietošanas. Bazilika sēklas nomierinās kuņģi. Recepte: 1 glāze piena, 1 tējkarote bazilika sēklas. Samaisiet to kopā. Iegūto masu lietojiet katru dienu, lai nomierinātu savu kuņģi. 

PĒRC ŠEIT: WWW.OMESBODE.LV