Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

TRĪSSĒKLU PULVERIS TAVAM IKDIENAS SMŪTIJAM! AUZAS, MELNĀ ĶIMENE, MĀRDADZIS + KEFĪRS VAI LIESS JOGURTS!

15.05.2018

PAGATAVO 2 REIZES DIENĀ VESELĪGO SMŪTIJU - UZŅEM VITAMĪNU SUPERDEVU, ATTĪRI ZARNU TRAKTU UN ORGANISMU KOPUMĀ, ATBRĪVOJIES NO ZIEMĀ UZKRĀTAJIEM KG! SEKO MŪSU IETEIKUMIEM UZ ZAUDĒ SVARU JAU PIRMAJĀ NEDĒĻĀ LĪDZ PAT 6 KG!!!

GRAUDU PULVERA SASTĀVĀ IR TRĪS VĒRTĪGI AUGI - AUZAS, MĀRDADZIS UN MELNĀ ĶIMENE. VISI ŠIE TRĪS KOMPONENTI GAN ATSEVIŠĶI, GAN AR TRĪSKĀŠU SPĒKU VISI KOPĀ CĪNĀS PRET DAUDZĀM LIKSTĀM - HOLESTERĪNU, LIEKO SVARU, KĀ ARĪ ONKOLOĢISKĀM SASLIMŠANĀM UN INFARKTA PROFILAKSEI.
 
Auzas - pret holesterīnu un indēm Auzās ir daudz šķiedrvielu: 1,3-1,5 grami. Auzas tiek ieteiktas pret holesterīna samazināšanu. Auzu graudiem ir lipotropas īpašības, tāpēc tās iesaka pret vielmaiņas traucējumiem un aknu slimībām. Labās balastvielas Zigurds Zariņš, Latvijas Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūta uztura laboratorijas vadītājs, arī uzskata, ka galvenā auzu pārslu nozīme - tajās ir daudz balastvielu. Balastvielu ziņā visaugstāk kotējas auzas
 
    Balastvielas ļoti labi attīra organismu un veicina vēdera izeju. Zigurds Zariņš uzskata, ka cilvēkam vēdera izejai būtu jānotiek vismaz 2-3 reizes dienā, lai mazāk uzsūktos toksiskas un vēzi veicinošas vielas, kas rodas katra cilvēka resnajā zarnā. Balastvielas neļaus uzsūkties arī holesterīnam. Pēc uzturlaboratorijas pētījumiem, mēs holesterīnu uzņemam vismaz trīs reizes vairāk, nekā tas būtu vajadzīgs un pieļaujams. Balastvielas spēj mazināt apkārtējo inžu iedarbību. Balastvielas palēnina cukuru un tauku uzsūkšanās ātrumu. Ja tās uzsūcas lēnāk, tad ir mazāks risks saslimt ar cukura diabētu tam, kam tas nolemts no dabas. Balastvielas arī palēnina tauku uzsūkšanos. Tas ir svarīgi vīriešiem labākajos gados un arī kundzēm, kam nav īpaši labi un stipri asinsvadi. Ja daudz uzsūcas tauki asinīs, tad asinsvadi aizķep un nemaz nav tālu vairs līdz infarktam. 
 
IR PIERĀDĪTS, KA BADOŠANĀS NAV EFEKTĪVS VEIDS, KĀ UZVEIKT LIEKO SVARU.PIEDĀVĀJAM ĀTRĀKU TAUKU DEDZINĀŠANAS METODI, KO PĒTĪJUŠI IRĀNAS ZINĀTNIEKI
 
 
MELNĀ ĶIMENE - ĪPAŠI IZCILS DABAS DZIEDNIECĪBAS LĪDZEKLIS MAZO MELNO SĒKLIŅU BRĪNUMAINĀS SPĒJAS VAR IZSKAIDROT AR KOMPLEKSO ĶĪMISKO SASTĀVU: TAJĀS IR VAIRĀK NEKĀ SIMTS DAŽĀDU ĶĪMISKU KOMPONENTU, TOSTARP TĀS IR BAGĀTS NEAIZVIETOJAMO TAUKSKĀBJU AVOTS.
 
 
• Melnā ķimene iedarbojas uz imūno sistēmu kā vispārējs spēcinošs līdzeklis. Veicina enerģijas aktivizāciju, palīdz strauja noguruma un hroniska noguruma gadījumos. Stimulē aizkrūts dziedzera darbību, kurš atbild par organisma aizsargspējām kopumā. Daudzi pētījumi liecina, ka tā ir ideāls kandidāts vēža ārstēšanai un vēža šūnu attīstības profilaksei. 
 
 Aizkavē aptaukošanos, veicina svara samazināšanos, asinsspiediena pazemināšanos un novērš asinsvadu spazmas, ievērojami samazina holesterīna līmeni.
 
 
 
MĀRDADZIS - VIENS NO SPĒCĪGĀKAJIEM LĪDZEKĻIEM VECUMA AIZBAIDĪŠANAI
MĀRDADZIS - ATTĪRA AKNAS, ŠĶEĻ TAUKUS, AIZKAVĒ NOVECOŠANĀS PROCESUS. VIENS NO SPĒCĪGĀKAJIEM LĪDZEKĻIEM VECUMA AIZBAIDĪŠANAI
 
 
Mārdadža sēklas
 
Organisma attīrīšanai un skaistai figūrai
Uzlabo ādas stāvokli, izvada toksīnus
Kavē liekā svara uzkrāšanos, kā arī sašķeļ jau uzkrātos taukus
Normalizē aknu darbību, Attīrot un ārstējot alkohola un nepareiza uztura rezultātā nodarītos bojājumus, palīdz C hepatīta un cirozes gadījumos
PRODUKTA LIETOŠANA - LIETO PA 1-2 ĒDAMKAROTĒM DIENĀ. 1 KAROTI MILTU SAJAUC AR KEFĪRU VAI LIESU JOGURTU. 
 
VIENU NEDĒĻU KLAUSI MŪSU NOSACĪJUMIEM UN BŪSI PĀRSTEIGTA PAR REZULTĀTU!
 
BROKASTIS - 200 ML KEFĪRA VAI LIESA JOGURTA AR 1 ĒD.KAROTI VESELĪGO MILTU
 
PUSDIENAS - IZVĒLIES PATI, VIEN NEAIZMIRSTI, KA VISU NEDĒĻU AIZLIEGTS LIETOS MILTU ĒDIENUS UN SALDUMUS. IZVĒLIES LIESU GAĻU UN DĀRZEŅUS.
 
STARP ĒDIENREIZĒM DRĪKSTI BAUDĪT KĀDU AUGLI, SVAIGUS DĀRZEŅUS.
 
VAKARIŅĀS - 200 ML KEFĪRA VAI LIESA JOGURTA AR 1 ĒD.KAROTI VESELĪGO trīsgraudu pulveri!