Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

ĀBOLU ETIĶA MIKSTŪRA AR MELNO ĶIMENI, KANĒLI UN VĒL 5 TAUKUS DEDZINOŠĀM GARŠVIELĀM

07.07.2018

ĀBOLU ETIĶIS JAU SEN TIEK IZMANTOTS KĀ DABAS LĪDZEKLIS VĀJĒŠANAI UN ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI. 7 ZĀLĪTES UN GAŖŠVIELAS, AR KO PAPILDINĀTA MIKSTŪRA VĒL EFEKTĪVĀK ĻAUS SASNIEGT IECERĒTO REZULTĀTU. LIEKIE KILOGRAMI KŪST ACĪM REDZOT!

Ābolu etiķa mikstūras sastāvā:

ābolu etiķis,

melnā ķimene veicina zarnu attīrīšanos, gan arī palielina izvadītā urīna daudzumu ( sekmē liekā skābuma izvadīšanu no organisma). Turklāt rūgtvielas rosina aknu darbību un žults izdalīšanos ( tauku vielmaiņa)

plūškoks - 

plūškoks satur pašus spēcīgākos antioksidantus, kas pieejami dabā. Tāpēc šo ogu produktus ieteicams lietot ne tikai veselības, bet arī skaistuma vairošanai.

mārdadzis - 

MĀRDADZIS - ATTĪRA AKNAS, ŠĶEĻ TAUKUS, AIZKAVĒ NOVECOŠANĀS PROCESUS. VIENS NO SPĒCĪGĀKAJIEM LĪDZEKĻIEM VECUMA AIZBAIDĪŠANAI

ingvers piemīt unikālas īpašības, kuras diezgan īsā laikā palīdz samazināt svaru, bez tam ingvera lietošanas laikā lieliski tiek atjaunots un atveseļots viss organisms.

anīss - uzlabo smadzeņu darbību un palīdz gremošanai. Dabisks antidepresants.

kanēlis - regulē cukura līmeni, uzlabo vielmaiņu

Ābolu etiķis jau sen tiek izmantots kā dabas līdzeklis vājēšanai un organisma ārstēšanai. Zinātāji teic - ābolu etiķis ne tikai spēj stimulēt svara zudumu, bet arī ārstē migrēnu un samazina asinsspiedienu.

Ar regulāra ābolu etiķa mikstūras uzņemšanu iespējams zaudēt svaru līdz pat 2 kilogramiem nedēļā, tomēr ar to nedrīkst pārspīlēt.

Lietošana: Pirms katras ēdienreizes jāuzņem viena ēdamkarote ābolu etiķa mikstūras, pēc kuras tiek izdzerta glāze ūdens.

Kategoriski aizliegts: Uzreiz pēc ābola etiķa uzņemšanas lietot alkoholu vai piena produktus.

Ābolu etiķa mikstūru  aizliegts lietot kopā ar medikamentiem. 

Mikstūtu lieto vienu mēnesi, tad mēnesi jāievēro pārtraukums

 

PĒRC JAU TAGAD!!!

 

WWW.VESELSNODABAS.LV