Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Jaunums! MEŽROZĪŠU SĪRUPS AR LIEPZIEDIEM, BALDERIĀNU UN MĀRSILU.Piemērots arī bērniem!

08.09.2018

Īpašā iepazīšanās cena tikai 3.90 Euro! STIPRINA IMUNITĀTI, LIETO PRET VĒDERSĀPĒM, GĀZU UZKRĀŠANOS ZARNĀS. MAZINA BAIĻU SAJŪTU, SATRAUKUMU, NODROŠINA VESELĪGU MIEGU.

 

LIETO INFEKCIJAS SLIMĪBU GADĪJUMĀ, KLEPUS UN DRUDŽA GAĪJUMĀ.LIETO PA 1-3 TĒJKAROTĒM DIENĀ, VAR PIEVIENOT KARSTAJIEM DZĒRIENIEM.

Mežrozīšu sīrups organismā aktivizē fermentu sistēmu, stabilizē adrenalīna daudzumu, samazina holesterīna daudzumu, veicina audu atjaunošanos un palīdz pret iekaisumiem. Mežrozītes veltes noder infekcijas slimību ārstēšanai, nieru kaitēm, kā žultsdzinējs, potences stiprinātājs, kā arī pirms un pēc operāciju periodā. Iekaisuma procesu un sāpes locītavās, kā arī stīvumu mazina mežrozīšu augļi. Mežrozīšu augļi ir nepārspēts C vitamīna avots. Tajos ir vairāk vērtīgā vitamīna nekā upenēs un ābolos, tāpēc mežrozīšu tēju iesaka dzert saaukstēšanās laikā, arī sirds un nervu stiprināšanai.

Balderiāns -  lieto gremošanas uzlabošanai, mazina kuņģa un zarnu trakta spazmas,  lieto nervu nomierināšanai, bezmiega gadījumā. 

Mārsils -  piemīt dezinficējoša un nomierinoša iedarbība,  palīdz gremošanas veicināšanai, kā arī tā mazina vēdergraizes, likvidē gāzu uzkrāšanos zarnās, palīdz pret bezmiegu. 

Liepu ziedi  stiprina dabiskās aizsardzības spējas un imunitāti pret saaukstēšanos un gripu. Ieteicama gadījumā, ja ir iesnas un klepus. Liepu ziedu tēja ir noderīga elpceļu veselībai, relaksācijai – mentālai un fiziskai labsajūtai, palīdz veselīgam miegam, imūnsistēmai

Lietošana: var lietot bērni no 1 gada vecuma ( 1 tējkaroti vakarā sajaukt ar siltu dzērienu)

Pieaugušajiem un bērniem 1-3 x dienā pa tējkarotei (var pievienot tējai, siltam ūdenim vai pienam).

 

PĒRC JAU TAGAD!