Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

"NEGRIBU ĒST!" tējas maisījums pret pastiprinātu apetīti un palīdz pret ēšanu "uz nervu pamata"!

11.09.2018

TĒJA NOMĀKS "NERVOZO ĒSANU", PASARGĀS NO PĀRĒŠANĀS, NOMĀKS APETĪTI.SASTĀVĀ AUGU KOMPLEKSS , KAS ATBRĪVOS TEVI NO PĀRLIEKU LIELAS APETĪTES. TĒJAS SASTĀVĀ VIRŠI,DIŽZIRDZENES SAKNE, PIENEŅU SAKNES, PIPARMĒTRU LAPAS,ASINSZĀLE, PELAŠĶIS, KUMELĪTE, CITRONZĀLE.

Šis augu komplekss lieliski palīdzēs tiem, kuriem ir nelāgais paradums našķoties starp ēdienreizēm, kuriem ir pārēšanās problēma un attiecīgi liekais svars.

Tēja nomāks "' nervozo ēšanu", pasargās no pārēšanās,  dedzinās taukus

Turklāt ,lieliskais tējas sastāvs uzlabos organisma veselību kopumā, sniegs enerģiju un attīrīs organismu.

PIENENES SAKNE - Pienenes ir vērtīgs ārstniecības augs ar spēcīgu žulti dzenošu un žulti veidojošu iedarbību.Pienenes saknes palīdz ievērojami samazināt holesterīna līmeni asinīs, tātad novērš aterosklerotiskas izmaiņas asinsvados un samazina ar asinsvadu sašaurināšanos saistīto slimību rašanās risku.

Tautas medicīnā pienenes preparātus lieto, ja ir aknu slimības, gremošanas stimulēšanai, kā arī pret aizcietējumiem. Pienenes saknes novārījums vai sautējums palīdz uzlabot ādas stāvokli, daudzos gadījumos pazūd ekzematozi izsitumi (pateicoties labākai aknu darbībai).

DIŽZIRDZENE - Dižzirdzene attīra asinis un limfu, veicina barības sagremošanu

ASINSZĀLE- asinszāli tradicionāli lieto gremošanas veicināšanai, tai ir savelkoša iedarbība, tā veicina asins recēšanu. Tautas medicīnā asinszāles tēju lieto kā asinis attīrošu līdzekli saindēšanās gadījumos. Taču tagad konstatēts, ka asinszāle ir viens no labākajiem antidepresantiem. Tā nerada miegainību, bet nedaudz tonizē, uzmundrina.

Citronzāle veiksmīgi ārstē 2.tipa cukura diabētu un aptaukošanos.

PELAŠĶIS - NORMALIZĒ UN UZLABO VIELMAIŅU, VEICINA ASINSRITI, MAZINA ALERĢISKAS REAKCIJAS.

 

PĒRC JAU TAGAD!!!

WWW.VESELSNODABAS.LV