Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Unikāls savienojums efektīvai tauku dedzināšanai!

28.10.2018

Kurkuma mikstūra ar greipfrūtu - VESELĪGS LĪDZEKLIS PAKĀPENISKAI SVARA ZAUDĒŠANAI UN STABILA REZULTĀTA NOSTIPRINĀŠANAI. EFEKTĪVI DEDZINA TAUKUS UZ VĒDERA, DIVKĀRT PAĀTRINA VIELMAIŅU

  • Būtiski veicina vielmaiņu
  • Pazemina cukura līmeni asinīs
  • Stiprina imunitāti
  • Palīdz samazināt svaru
  • Attīra organismu no sārņiem, toksīniem un parazītiem.

Kurkuma, klasiskā Indijas garšviela spilgti dzeltenā krāsā (šo īpašību izmanto audumu krāsošanai), pēc jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem izrādījusies ne tikai aknu, žults ceļu un nieru ārstētāja, bet arī lieliska tauku dedzinātāja. Kurkumas sastāvā ietilpst šādi vitamīni un minerālvielas: K, B3, B2, C, D vitamīni, kalcijs, jods, fosfors un dzelzs. Kurkumas lietderīgās īpašības zināmas kopš seniem laikiem. Piemēram, Indostānā kurkuma izmantota izmantots kā līdzeklis, lai attīrītu organismu.

Kuņģa – zarnu trakts. 

Kurkuma - greiprūta mikstūra īpaši labvēlīgi ietekmē kuņģa – zarnu traktu, gremošanas procesus un zarnu mikrofloras veselību. Pastāv viedoklis, ka kurkuma daudzas slimības uzveic daudz veiksmīgāk nekā antibiotikas, kas neskatoties uz to, ka izārstē slimību, dod arī dažādus blakusefektus, piemēram: pasliktina kuņģa-zarnu trakta darbību, pārslogo un bojā aknas. Kurkuma cīņā ar slimībām darbojās bez nevēlamiem blakusefektiem, kādus dod antibiotikas. Tā novērš iekaisumu, palīdz izvadīt toksīnus jeb atindē organismu, tai ir žutls dzenoša ietekme, mikstūra ir spēcīgs antioksidants.
 

 Cukura diabēts un tievēšana.

Kurkumu iesaka cilvēkiem, kas cieš no cukura diabēta vai aptaukošanās. Kurkuma mikstūra līdzsvaro un uzlabo vielmaiņu, attīra organismu no holesterīna un ir profilaktisks līdzeklis pret aptaukošanos vai cukura diabētu. 

GREIPFRŪTS

Greipfrūta ķīmiskās īpašības samazina insulīna līmeni un veicina svara zudumu. Tas regulē arī hormonālo līdzsvaru un vielmaiņu. Pārtika tiek pārstrādāta enerģijā un netiek uzkrātas liekas tauku rezerves. 

 

KURKUMA MIKSTŪRA AR GREIPFRŪTU IR LIELISKS RISINĀJUMS SVARA PROBLĒMĀM - TĀ DEDZINĀS TAUKUS, DIVKĀRT PAĀTRINĀS VIELMAIŅU, SAMAZINĀS CUKURA LĪMENI ASINĪS.

PĒRC JAU TAGAD!

WWW.VESELSNODABAS.LV