Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

EFEKTĪVS LĪDZEKLIS PRET RUDENS SAAUKSTĒŠANOS! Plūškoka - ingvera sīrups. Dabīgs enerģijas dzēriens.

04.11.2018

PAAUGSTINA DARBA SPĒJAS, REGULĒ ARTERIĀLO SPIEDIENU, MIEGU. PALĪDZ STIPRINĀT IMŪNSISTĒMU, ORGANISMA SPĒJAS PRETOTIES PRET FIZISKO UN EMOCIONĀLO STRESU, STIMULĒ SMADZEŅU DARBĪBU UN SEKMĒ VISPĀRĒJO LABSAJŪTU. Stiprina imunitāti visa gada garumā.

STIMULĒJOŠA, DARBA SPĒJAS PAAUGSTINOŠA IEDARBĪBA, NORMALIZĒ VIELMAIŅU, STIMULĒ GARĪGĀ DARBA SPĒJAS UN UZLABO ATMIŅU.

Plūškoka ogas - 

Pats spēcīgākais antioksidants. Antocianīdi, kas sastopami melnā plūškoka ogās, ir visspēcīgākie dabā sastopamie antioksidanti, kas darbojas, lai pasargātu organisma šūnas no iespējamiem brīvo radikāļu izraisītajiem bojājumiem un stimulē organisma imūno sistēmu.  Tāpēc plūškoka ogas vienlīdz noderēs dažādu slimību, piemēram vīrusu infekciju ārstēšanai, kā skaistuma vairošanai. Kā zināms, brīvie radikāļi spēj sagraut kolagēna šūnas un veicina krunciņu veidošanas, paātrinot novecošanās procesus. It sevišķi aktuāli tas ir vasarā, jo ultravioletais starojums pastiprina brīvo radikāļu izraisītos bojājumus. Tāpēc karstā laikā, piejaucot ūdenim plūškoka sīrupu, tu pasargāsi savu ādu no priekšlaicīgas novecošanās. Plūškoka ogas satur arī askorbīnskābi, karotēnu, rutīnu, sambucīnu, miecvielas, karbonskābes, aminoskābes, vitamīnus, minerālvielas. Ogās esošās ēteriskās eļļas veicina organisma attīrīšanos, bet patiecoties to andioksidatīvajām īpašībām, samazina holesterīna līmeni, uzlabo redzi un sirds veselību.

Ingvers - 

Ingvers var palīdzēt uzlabot atmiņu, palīdz izvadīt no organisma toksīnus, šķidrina asinis, kā rezultātā pazeminās arteriālais spiediens un samazinās holesterīna līmenis. Tāpat ingvers ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju avots. Tajā ir vitamīnu A, C, B1, B2, magnijs, fosfors, dzelzs, kalcijs, nātrijs, cinks un kālijs. Šī kombinācija padara ingveru par brīnišķīgu palīgu cīņā ar saaukstēšanos un gripu, īpaši, kad ārā ir sals.

www.veselsnodabas.lv 

Pērc jau tagad!!!