Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

KAKTUSU MIKSTŪRA AR MEDU UN MELNO ĶIMENI.ABSOLŪTS JAUNUMS TAVAI VESELĪBAI UN RUDENS INFEKCIJĀM.

29.11.2018

DZER KATRU DIENU PA ĒDAMKAROTEI NO RĪTA UN AIZMRSTI PAR SAAUKSTĒŠANOS, KLEPU UN IESNĀM. LIETO PRET AUGSTU CUKURA LĪMENI,ZINĀTNISKI PIERĀDĪTS, KA CĪNĀS PRET PRET VĒŽA ŠŪNĀM, BŪTISKI PAZEMINA HOLESTERĪNA LĪMENI ASINĪS!

Nopal kaktusa šķirne ir pazīstama ar to ka tās lapas ir bagātas ar antioksidantiem, vitamīniem, minerāliem un šķiedrvielām.

Augsts cukura līmenis asinīs var izraisīt cukura diabētu, sirds slimības un insultu.

Kaktusa lapas pozitīvi ietekmē cukura līmeni asinīs gan veselam pieaugušam, gan arī tiem, kuri cieš no diabēta un aptaukošanās. Kaktusa lapas būtiski pazemina holesterina līmeni asinīs.

Kaktusa lapas satur Fenolus un Flavonoīdus - augu šūnu savienojums, kas atbild par antioksidantu īpašībām. Nacionālais vēža institūts skaidro, ka antioksidanti aizsargā veselās šūnas no bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi, kas ir oksidēšanās blakusprodukti.

Papildus medicīniska rakstura labumiem kaktusa lapas ir arī lielisks papildinājums jebkurai diētai tāpēc, ka darbojas kā antioksidats un ir uztura bagātinātājs ar minimālu kaloriju daudzumu. Palīdz samazināt celulītu, vienlaikus uzlabojot spēju saglabāt ūdeni organismā, lai paātrinātu zarnu darbību. Kaktusa lapu lietošana uzturā uzlabo gremošanas sistēmu.

KAKTUSU LAPU MIKSTŪRA satur tādus vitamīnus kā A, C un K. Minerālvielas – kalcijs, magnijs, nātrijs, kālijs un fosfors.

 

Galvenās kaktusa lapas īpašības:

  • Pazemina cukura līmeni asinīs
  • Pazemina holesterīnu
  • Cīnās ar vēža šūnām
  • Uztura bagātinātājs

 

NOPAL  KAKTUSA MIKSTŪRAI PIEVIENOTA

MELNĀ ĶIMENE - 

ĪPAŠI IZCILS DABAS DZIEDNIECĪBAS LĪDZEKLIS MAZO MELNO SĒKLIŅU BRĪNUMAINĀS SPĒJAS VAR IZSKAIDROT AR KOMPLEKSO ĶĪMISKO SASTĀVU: TAJĀS IR VAIRĀK NEKĀ SIMTS DAŽĀDU ĶĪMISKU KOMPONENTU, TOSTARP TĀS IR BAGĀTS NEAIZVIETOJAMO TAUKSKĀBJU AVOTS.
• Melnā ķimene iedarbojas uz imūno sistēmu kā vispārējs spēcinošs līdzeklis. Veicina enerģijas aktivizāciju, palīdz strauja noguruma un hroniska noguruma gadījumos. Stimulē aiz krūts dziedzera darbību, kurš atbild par organisma aizsargspējām kopumā. Daudzi pētījumi liecina, ka tā ir ideāls kandidāts vēža ārstēšanai un vēža šūnu attīstības profilaksei. 
 

 

Aizkavē aptaukošanos, veicina svara samazināšanos, asinsspiediena pazemināšanos un novērš asinsvadu spazmas, ievērojami samazina holesterīna līmeni.

 

Lietošana: 1 ĒD. MIKSTŪRAS PIEVIENO GLĀZEI TĒJAS VAI ŪDENS. IZDZER NO RĪTA TUKŠĀ TŪŠĀ.

 

PĒRC JAU TAGAD! 

WWW.VESELSNODABAS.LV