Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

SUPERLĪDZEKLIS - tēja PU ERH! Efektīvam svara zudumam!

03.12.2018

ŠĪ ĶĪNAS BRĪNUMAINĀ TĒJA VEICINA GREMOŠANU, REGULĒ VIELMAIŅU, UZLABO ZARNU TRAKTA DARBĪBU, ATBRĪVO ORGANISMU NO TOKSĪNIEM, JO DARBOJAS KĀ AKTĪVĀ OGLE. TĒJA ŠĶEĻ TAUKUS UN LIELISKI PALĪDZ NOTIEVĒT, UZLABO ĀDAS STĀVOKLI, ATTĪRA UN TONIZĒ ORGANISMU KOPUMĀ

LIELISKS PIEDĀVĀJUMS! CENA LEJĀ!

 

Ķīnā melno tēju dēvē par tēju, kura ir noturēta gadiem.. Pazīstamākā no tām ir Pu Erh tēja, kas nosaukta par godu pilsētai, kura atrodas Ķīnas Yunnan provincē. 
Pu Erh ir vienīgā tēja, kuras vērtība pieaug ar gadiem... bet garša un smarža kļūst vēl piesātinātāka, biezāka un spēcīgāka.
 
 
Pu Erh tēja ir pazīstama savu ārstniecisko īpašību dēļ. Tējas lapas tiek novāktas no īpašiem plato tējas lapu krūmiem, kurus uzskata par tuvu radniecīgiem pašiem senākajiem tējas kokiem.
 
 
Pu Erh ir ļoti veselīga! To dzerot regulāri, sajutīsiet tējas unikālās īpašības. Pu Erh veicina gremošanu, regulē vielmaiņu, uzlabo zarnu trakta darbību, atbrīvo organismu no toksīniem, jo darbojas kā aktīvā oglīte. Tēja šķeļ taukus un lieliski palīdz notievēt. Tā uzlabo ādas stāvokli, jo attīra, tonizē un labvēlīgi ietekmē organismu kopumā.
 
    Mūsdienu medicīnā parādās arvien jauni pierādījumi pa Pu Erh tējas efektivitāti cīņā ar paaugstinātu holesterīna līmeni. Japāņu zinātnieku pētījumi liecina, ka Pu Erh Regulāra lietošana veicina tauku slāņa noārdīšanos un samazina aptaukošanās briesmas. Šo tēju lietojot organismā tiek uzņemti nepieciešamie vitamīni un minerālvielas.
 
 
      Pu Erh tējas lapas ir fermentētas līdzīgi kā Oolong tējai, taču ilgāku laiku. Tās apstrādes būtība ietver sevī pirmkārt, tējas lapas kvalitāti, kurai ir īpaša garša, aromāts un struktūra un otrkārt, apstrādes tehnoloģija, kuras rezultātā tēja kļūst par stipri fermentētu.
 
 
     Šī tēja ir slavena un viegli atpazīstama pēc savas īpatnējās smaržas. Ar papildus mitrināšanas palīdzību tēja tiek atkārtoti fermentēta, tādā veidā mākslīgi paildzinot nogatavināšanās procesu.
 
Pu Erh ir unikāla tēja sekojošu iemeslu dēļ - tā kļūst labāka ar laiku, kā to var teikt par labu vīnu, vai kā labu konjaku.. un šī tēja var būt arī daudzu kolekcionāru priekšmets; tā atver plašu garšu un aromātu pasauli, jo tējas daudzveidība ir atkarīga no tā, cik ilgu laiku ir uzglabāta un kurā vietā ir novākta; tā ir neparasti veselīga, uzlabo gremošanas sistēmu, asinīs pazemina holesterīna līmeni, palīdz atbrīvoties no liekā svara.
 
 
Pu Erh un veselība
Jau no neatminamiem laikiem Pu Erh tēja Ķīnā bija pazīstama kā ārstniecisks dzēriens. 
Mūsdienās tiek veikti daudzi klīniskie pētījumi, kuri apstiprina Pu Erh pozitīvo un efektīvo iedarbību uz organismu:
 
 • Spēcīgs un iedarbīgs līdzeklis, lai samazinātu holesterīna līmeni asinīs
 • Lieliska diētas tēja! Labi šķeļ taukus un palīdz atbrīvoties no liekā svara
 • Piemērota pēc smagām un treknām maltītēm, palīdz gremošanas sistēmas darbībai
 • Mazina aknu aptaukošanos
 • Regulē vielmaiņu un metabolisma paātrināšanos
 • Veicina gremošanu un pareizu zarnu darbību
 • Samazina cukura līmeni asinīs un risku saslimt ar diabētu
 • Darbojas kā aktīvā oglīte, izvadot no organisma toksīnus
 • Uzlabo ādas stāvokli
 • Uzlabo asinsriti
 • Antioksidantu avots, kas veicina šūnu atjaunošanos un palīdz cīnīties ar vēzi 
 • Palīdz novērst sliktu eplu
 • Tā kā tēja efektīvi uzsūc organismā esošās kaitīgās vielas un toksīnus, tā ir kā iedarbīgs dzēriens paģiru mazināšanai
 • Labvēlīgi ietekmē visu organismu un ir novērojama vispārējā stāvokļa uzlabošanās. Dzeriet Pu Erh tēju regulāri un tas būs viens no patīkamiem veidiem, kā ievērot veselīgu un baudāmu dzīvesveidu! 
    Konkrēti Kuņminas universitātē (Ķīnā, Yunnan provincē) Pu Erh tējas iedarbība tika salīdzināta ar speciālu medicīnisku preperātu, kas pazemina holesterīna līmenī (lipīdu) asinīs. Pēc divu mēnešu ilga eksperimenta, kurā piedalījās neliela grupa cilvēku, kuri lietoja Pu Erh tēju, bija piefiksēts holesterīna līmeņa kritums asinīs par 64%, bet grupa, kas pielietoja attiecīgo medikamentu - par 67%. Daudz līdzīgi izmeklējumi tika veikti arī Francijā, kur starp citu Pu Erh popularitāte ir pati augstākā Eiropā.
 
 
      1987.gadā Svētās Antonijas koledžas mediķi veica izmeklējumus nelielās grupās, bet 1990.gadā fraņču medicīnisko izmeklējumu asociācijā ARMA veica lielu starptautisku pētījumu pacientiem, kuriem bija augsts holesterīna līmenis, rezultāti bija satriecoši - šie pacienti zaudēja no 4-7 kg viena mēneša laikā, no 5-10 kg divu mēnešu un līdz 12 kg trīs mēnešu laikā lietojot Pu Erh tēju, tai pašā laikā vidukļa izmērs samazinājās par 10-31 cm.
Pēc šī izmeklējuma Pu Erh arvien biežāk sāka lietot un tā kļuva par daudzu diētu un notievēšanas programmu sastāvdaļu.
Vēl jāpiebilst, ka izmeklējumu laikā bija izmantota Šu Pu Erh tēja. Taču, lai pazeminātos holesterīns un svars, labas ir gan Šu, gan Šen Pu Erh tējas.
 
 
IZCILA GARŠA UN LIELISKS REZULTĀTS!
 
PĒRC JAU TAGAD!