Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

TIEVĒ EFEKTĪVI UN ĀTRI! Slaiduma līdzeklis ar Garcīnijas ekstraktu, melno ķimeni un mārdadzi.

05.12.2018

GARCĪNIJAS TAUKUS DEDZINOŠĀ SPĒJA SKAIDROJAMA AR SPĒJU MODIFICĒT OGĻHIDRĀTU REZERVES PAR GLIKOIGĒNU, NEVIS TAUKIEM.TAS NOZĪMĒ, KA CILVĒKS KĻŪST ENERĢISKĀKS, UZKRĀJ MAZĀK TAUKU, NEMAINOT DIĒTAS PLĀNU.

GARCĪNIJAS ELIKSĪRS AR MELNO ĶIMENI UN MĀRDADZI. SASTĀVĀ ARĪ PLŪŠKOKA UN HIBISKA IZVILKUMS.

Garcīnijas ekstrakts

Attēlu rezultāti vaicājumam “GARCĪNIJA”

   Lai gan garcīnijas ekstrakts pieder pie anorektiskiem (apetīti mazinošiem) līdzekļiem, tam nepiemīt centrālo nervu sistēmu (CNS) ietekmējošu efektu. Tā darbojas pateicoties metabolismu (vielu maiņu) uzlabojošam efektam, ko rada hidroksi citriskās skābes. 

   Garcīnijas efektivitāte ir SKAIDROJAMA AR SPĒJU , ka tā spēj modificēt ogļhidrātu rezerves par glikoigēnu, nevis taukiem. Tas nozīmē, ka cilvēks kļūst enerģiskāks un uzkrāj mazāk lieko tauku, nemainot diētas plānu. Tomēr šī preparāta iedarbība daudz ievērojamāki labāk novērota tieši cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa masas indeksu, nevis tiem, kas uzskatāmi par slaidiem.

Parasti cilvēki, kam ir tiešām liela liekā masa un kam ir problēmas ar insulīna līmeni un grūtības piespiesties ieturēt diētu un nodarboties ar adekvātu fizisko slodzi. 

Melnā ķimene

Melnās ķimenes dziedina no jebkuras slimības - tikai neglābj no nāves. Pravietis Muhameds

• Melnās ķimenes  lieto  kā efektīvu urīndzinēju un žultsdzinēju līdzekli (ja žults nepietiekami izdalās), un kā vieglu caurejas līdzekli. Veicina akmeņu sasmalcināšanos un izvadīšanu nierēs un urīnpūslī, veicina cērmju izdzīšanu. 
• Aizkavē aptaukošanos, veicina svara samazināšanos, asinsspiediena pazemināšanos un novērš asinsvadu spazmas, ievērojami samazina holesterīna līmeni.

Attēlu rezultāti vaicājumam “mārdadzis”

Mārdadzis - viens no spēcīgākajiem līdzekļiem vecuma aizbaidīšanai

Mārdadža sēklas

  • Organisma attīrīšanai un skaistai figūrai
  • Uzlabo ādas stāvokli, izvada toksīnus
  • Kavē liekā svara uzkrāšanos, kā arī sašķeļ jau uzkrātos taukus
  • Normalizē aknu darbību, Attīrot un ārstējot alkohola un nepareiza uztura rezultātā nodarītos bojājumus, palīdz C hepatīta un cirozes gadījumos

 

Iegādājies šeit: www.veselsnodabas.lv 

 

TIEVĒ VIEGLI UN VESELĪGI! LIETO ŠO TĒJU PĒC KATRAS ĒDIENREIZES UN ZAUDĒ LĪDZ PAT 7 KG MĒNESĪ!