Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Īsā laikā samazini svaru, uzlabo asinsriti un stabilizē vielmaiņu! Trīs sastāvdaļas GREIPFRŪTU mikstūrā nodrošina rezultātu!

04.09.2019

Greipfrūtu mikstūra ar burvju garšvielām, kas palīdz novājēt - kanēli, ingveru un melno ķimeni. Lieto 3 reizes dienā un atbrīvojies no liekā svara!

LIETOJOT ŠO MIKSTŪRU , SALĪDZINOŠI ĪSĀ LAIKĀ SAMAZINĀSI SVARU, UZLABOSIES ASINSRITE, NORMALIZĒJAS VIELMAIŅA,TIEK ATJAUNOTS UN ATVESEĻOTS VISS ORGANISMS.

MIKSTŪRAS SASTĀVĀ:

Greipfrūtu ekstrakts,

Kanēlis,

Ingvers

Melnās ķimenes ekstrakts

Mārdadzis

Greipfrūts

Ir pierādīts, ka greipfrūti tajos esošo antioksidantu dēļ ļauj ātri un efektīvi zaudēt svaru, savukārt augļos esošais C vitamīns stiprina organisma imunitāti, palīdz no tā izvadīt lieko šķidrumu un uzlabo ādas stāvokli. Šis ir super auglis, kurš liek mūsu vielmaiņai darboties ātrāk, greipfrūtā esošās vielas izlīdzina insulīna līmeni asinīs.

Ingvers

Pētījumos noskaidrots, ka ingvers samazina kāri uz saldumiem. Tāpat speciālisti uzsver, ka tas ir vērtīgs produkts imunitātes stiprināšanā un vielmaiņas aktivizēšanā. 

Kanēlis

Kanēlis lieliski attīra organismu no toksīniem , pozitīvi iedarbojas uz zarnu trakta darbību un nierēm.

MELNĀ ĶIMENE  - Aizkavē aptaukošanos, veicina svara samazināšanos, asinsspiediena pazemināšanos un novērš asinsvadu spazmas, ievērojami samazina holesterīna līmeni.

Lietojiet pa 1 ēdamkarotei 15 minūtes pirms ēšanas ( var atšķaidīt ar tēju vai ūdeni) Ja gribat būt slaida ātrāk, tad vēl vienu ēdamkaroti uz nakti.

Cik ilgi gaidīt rezultātu?

Parasti liekā svara samazināšanās notiek pēc shēmas: 4-6 kg mēnesī. Iespējams, rezultāts nav pārāk iespaidīgs, bet šai metodei ir pozitīvs aspekts - nav nepieciešams daudz, lai mainītu vai ierobežotu savus ēšanas paradumus. Galu galā tas ir tas, ko lielākā daļa cilvēku vēlas. "Ēd visu un tajā pašā laikā zaudēt svaru!"

 

WWW.VESELSNODABAS.LV 

 

PĒRC JAU TAGAD!