Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

SPĒCĪGS LĪDZEKLIS STIPRAI IMUNITĀTEI, PALĪGS CĪŅĀ AR ONKOLOĢISKĀM SASLIMŠANĀM.

01.10.2019

BALZĀMA "MELNĀ MARIJA" ESOŠĀS SASTĀVDAĻAS - ČAGA, MELNĀ ĶIMENE, MELNĀ PLŪŠKOKA OGAS, PIENEŅU SAKNES UN VĒL VAIRĀKAS SASTĀVDAĻAS PALĪDZ CĪŅĀ AR VĒZI, BREMZĒ VĒŽA ŠŪNU AUGŠANU UN ATTĪSTĪBU. STIPRINA IMUNITĀTI, VEICINA ORGANISMA AIZSARGSPĒJA

VESELĪBAS BALZĀMS " MELNĀ MARIJA"SPĒCINA ORGANISMU KOPUMĀ.

SASTĀVDAĻAS:

ČAGA JEB BĒRZA PIEPE

Melnā bērza piepe (čaga), ko atrod uz augošu bērzu stumbriem, ir sens tautas medicīnas līdzeklis, ko lieto profilaksei pret visdažādākā tipa audzējiem - fibromām, miomām, cistām, polipiem, vēzi; dažādas lokalizācijas ļaundabīgu audzēju ārstēšanā; pret hronisku gastrītu un kolītu. Regulāri lietojot čagas izvilkumu (arī tējas veidā), retāk piemeklē kuņģa un zarnu trakta slimības. Efekts pamatojas ar čagas spēju stiprināt imūnsistēmu un darboties tonizējoši. 

 ČAGA palīdz organisma spēcināšanai, imunitātes uzlabošanai un vielmaiņas normalizēšanai. “Čaga tiek izmantota vēža slimnieku terapijā kā palīglīdzeklis, kas veicina organisma aizsargspējas,” pastāsta Vija Eniņa. “To izmanto arī onkoloģisko slimību profilaksei.” 

Ir arī pētījumi par čagas iedarbību uz šūnu dalīšanos (nomāc mitozes fāzi).

MELNĀ ĶIMENE

Melnsēklītes ietekme uz imūnsistēmu ir izskaidrojama galvenokārt ar tās ēteriskās eļļas sastāvdaļu ietekmi. Pirmām kārtām jāmin nigellons un timohinons, kuriem ir īpaši svarīga loma elpceļu slimību gadījumā, jo īpaši tad, ja tās ir alerģiskas izcelsmes, piemēram, bronhiālā astma un alerģiskas iesnas. Tad abas šīs vielas veicina prostaglandīna E1 ietekmi un palīdz mazināt iekaisumu visā ķermenī, kā arī paplašina bronhus un šķidrina krēpas. Līdzīgā veidā melnsēklīte regulē otru ļoti būtisku imūnsistēmas traucējumu – deficītu.

Tā kā jau iepriekš apskatīta melnsēklītes spēja ievērojami uzlabot imunitātes darbību, būtu noderīgi šo paturēt prātā gan vēža profilaksei, gan kā papildus palīglīdzekli imunitātes uzlabošanai slimības periodā. Taču tas nav viss, dažādi pētījumi (pārsvarā gan uz dzīvniekiem) uzrāda melnsēklītes augsto potenciālu vēzi risināt vēl arī no citiem rakursiem:

  • ierosina apoptozi vēža šūnās (šūnu pašiznīcināšanās);
  • apstādina vēža šūnu proliferāciju (vairošanos)
  • apstādina metastāžu veidošanos, kā arī angioģenēzi (jaunu asinsvadu veidošanās ar mērķi audzēju apgādāt ar uzturvielām)

Laboratorijas analīzes, kas pirms dažiem gadiem veiktas Vēža pētniecības institūtā Dienvidkarolīnā ASV, ir devušas zinātniskus pierādījumus tam, ka melnsēklītes  ne tikai atstāj vispārēji regulējošu ietekmi uz imūnsistēmu un palielina imūnkompetento šūnu un antivielu skaitu, bet arī:

 

  • veicina jaunu šūnu attīstību kaulu smadzenēs;
  • aizsargā organisma šūnas no vīrusiem;
  • iznīcina audzēja šūnas;
  • veicina interferona producēšanu (mediators, kas signalizē imūnšūnām par vīrusa/baktēriju/vēža klātbūtni).

Pienenes saknes satur virkni veselīguma norāžu – ēstgribas uzlabošanai,uztur gremošanu, normalizē zarnu darbību, kuņģa sulas plūsmu, veicina fizisko labsajūtu, urīnsistēmas veselībai, nodrošina urīna plūsmu, aknu veselībai, kā žultsdzinējs līdzeklis.

BALZĀMU " MELNĀ MARIJA" LIETO 3 x dienā pa vienai tējkarotei, pievienojot tējai vai tīrā veidā.

Profilaksei  1 tējkaroti dienā.

 

Iegādājies jau tagad: www.veselsnodabas.lv