Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Kā emocijas ietekmē iekšējos orgānus?

06.03.2020

Prieks–pozitīvs faktors, taču pārāk spēcīgam un ilgstošam priekam ir negatīva ietekme uz sirdi. Pārāk stiprs prieks laupa sirdij enerģiju. Tas norāda, ka it visā jāievēro mērenība. Ir arī „negatīvais prieks”, piemēram, priecāšanās par ļaunuma nodarīšanu citiem, un arī tas var kļūt par cēloni slimībai.

Dusmas, niknums- kaitē aknām. Kad cilvēku pārņem dusmas, tās rada aknās uguni, un šī orgāna darbība tiek pārslogota. Niknums pastiprina enerģiju un rezultātā cieš redze, sāp galva vai ir galvasreiboņi. Cilvēkam, kam ir tieksme uz niknuma lēkmēm, bieži konstatē sirds slimības.

Nomāktība– negatīvi ietekmē plaušas. Tāpēc nav brīnums, ka ieslodzījuma vietās ir tik daudz tuberkulozes slimnieku. Pārmērīgas skumjas un bēdas nomāc gribasspēku, un plaušu enerģija izsīkst.

Trauksmekaitē liesai. Kad cilvēks pārāk daudz domā un uztraucas par slikto, cieš liesa un kuņģis. Enerģija atrodas sastinguma stāvoklī, un tāpēc slikti darbojas gremošanas un absorbējošās sistēmas.

Atrašanās baiļu varākaitē nierēm. Bailes laupa tām enerģiju, enerģiju līmenis krītas, un rodas urīna un ekskrementu nesaturēšana. Negaidīts pārbīlis rada situāciju, kad „sirdij nav uz ko balstīties, garam nav kam pieķerties”, zūd orientācija un iestājas apjukums.

Slimība nav haoss, bet stingri noteikta notikumu secība, kas rodas pēc organisma funkciju līdzsvaraizjaukšanas.To novēroja jau seno laiku dziednieki.

Tā kā mūsu dzīvībai svarīgie orgāni ir saistīti ar garīgo sfēru, ar tiem „tikumiem”, kas pieminēti šai rakstā, atveseļošnās sistēmas mērķis ir atjaunot un uzturēt gan fiziskos, gan garīgos spēkus – vienus izmantojot otrus.

Kad kāds orgāns nesaņem pietiekami daudz enerģijas, tā fiziskais stāvoklis pasliktinās un tai pašā laikā kļūst arvien grūtāk īstenot „tikumu”, kas saistīts ar šo orgānu. Sāpīgie iekšējo orgānu normālas darbības traucējumi izraisa negatīvas emocijas.

Tagad minēsim dažas vienkāršas pašpalīdzības metodes, izmantojot rokas pirkstu masāžu. 1.-5.zīmējumā parādīts, kā tā darāma.

Ja esat pārbijušies un nevarat atbrīvoties no neapzinātām bailēm, satveriet ar pirkstiem mazo pirkstiņuun sāciet masēt vispirms vienai rokai, tad – otrai. Šāda masāža sniedz atvieglojumu sarežģītās psiholoģiskās situācijās, kas saistītas ar bailēm. Tā var būt gadījumos, kad pārņem bailes uzstāties lielas publikas priekšā, kad svarīgu pārrunu laikā zūd runas spējas. Skolnieks tā var pārvarēt bailes pirms atbildes eksāmenu laikā.

Lieliepirkstiir saistīti ar kuņģi. Tos masējot, var nomākt nemieru, trauksmi.

Rādītājpirkstiir saistīti ar plaušām un resno zarnu. Tos masējot, var atgūties no sarūgtinājuma, bēdām un depresijas.

Vidējiepirkstiir saistīti ar sirdi, tievajām zarnām, asinsriti, limfas veidošanos un elpošanu. Masējot šos pirkstus, var pārvarēt nepacietību, steigu, apvainošanos, ievainojamību.

Uz aknām var iedarboties arī ar zeltnešu masāžu – tad no tām tiks izvadīti toksīni. Lietojot alkoholu un narkotikas, kā arī smēķētājiem toksīni „nosēžas” iekšējos orgānos un kaitē nervu sistēmai. Rezultātā cilvēks pārvēršas īstā nervu kamolā. Izmantojiet zeltnešu masāžu, kaut gan daudz labāk būtu nedzert un nesmēķēt...

Katra pirksta masāžas cikls atspoguļots 6.zīmējumā.Reizes 3-10 uzspiediet pirkstam gareniskā virzienā, pēc tam – šķērsām. Masāža jāsāk no kreisās rokas un jābeidz ar labās rokas pirkstiem.

Vienas nakts laikā nevar iemantot pilnību, bet izcilais un skaistais pats no sevis neveidojas. Pēc tā ir jātiecas.