Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Viltīgā Laimas slimība – galvenais laikus pamanīt

27.05.2019

Bieži vien cilvēki nemaz neievēro, ka piesūkusies ērce, un tikai pēc dažām dienām vai pat pēc mēneša kaut kur uz ādas pēkšņi parādās sarkans centa izmēra plankums, turklāt ar tendenci palielināties.

5 KĻŪDAS UN IETEIKUMI SEJAS ĀDAS KOPŠANĀ

22.05.2019

Veselīgas, mirdzošas un mitrinātas ādas noslēpums ir pareiza sejas ādas kopšana.

Kad sāpju cēlonis ir galvā...

17.05.2019

Mūsdienu straujais dzīves ritms, stresa pilnā ikdiena un negatīvās emocijas ietekmē centrālās nervu sistēmas darbību, savukārt tā skar iekšējo orgānu darbību un visu veselības stāvokli kopumā.

Farmaceite iesaka: Kā vairot laimes sajūtu?

09.05.2019

Labsajūtas un laimes sajūta rodas ķermenī, un par tās veidošanos atbild tādas vielas kā serotonīns, dopamīns, endorfīns un oksitocīns. Kā justies labāk un veicināt laimes hormonu veidošanos, skaidro aptieku tīkla Apotheka farmaceite Beāte Kaminska.

Eksperti: Plāno kļūt par veģetārieti vai vegānu? Dari to ar prātu.

09.05.2019

Veģetārs un vegāns uzturs kļūst arvien populārāks ne vien visā pasaulē, bet arī Latvijā.

Sāpju ABC. Kas ir sāpes un kā ar tām cīnīties?

03.05.2019

Ikdienā, sāpot galvai, mugurai vai zobiem, glābiņu bieži vien meklējam pretsāpju medikamentos. Iedzeram tableti, sāpes rimstas, un varam turpināt veikt ikdienas darbus bez raizēm par sliktu pašsajūtu.

Veselas aknas. Vai esi pārliecināts, ka Tev tādas ir?

02.05.2019

Pašsaprotami šķiet - ja reiz mums nekas nesāp, tad veselības problēmu nav. Diemžēl šo apgalvojumu nevaram attiecināt uz lielāko cilvēka iekšējo orgānu – aknām, kas par sevi liek manīt vien tad, kad ir jau stipri bojātas.

Mārdadzis - attīra aknas, škeļ taukus, aizkavē novecošanās procesus

24.04.2019

Mārdadzis - viens no spēcīgākajiem līdzekļiemvecuma aizbaidīšanai Mārdadža sēklas Organisma attīrīšanai un skaistai figūrai Uzlabo ādas stāvokli, izvada toksīnus Kavē liekā svara uzkrāšanos, kā arī sašķeļ jau uzkrātos taukus normalizē aknu darbību

Notiks diskusija par veģetāra un vegāna dzīvesveida niansēm

24.04.2019

Veģetārs un vegāns uzturs kļūst arvien populārāks, vienlaikus rosinot virkni jautājumu par to, kādu iespaidu tas atstāj uz mūsu ikdiena dzīvi, fizisko sniegumu un veselības stāvokli ilgtermiņā.

Bagātīgās Lieldienas: kāpēc labāk uzvarēt olu kaujās, nevis ēšanas sacensībās

19.04.2019

Lieldienas ir priecīgi un pavasarīgi svētki, kad gandrīz nevienā mājā neiztikt bez krāsotām olām. Cik daudz drīkst apēst, lai vēderu nemocītu smaguma sajūta, kā prātīgi patērēt Lieldienu gardumus, un ko darīt, ja tomēr gadījies apēst par daudz.