Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Apsaldēties iespējams arī tad, kad temperatūra ir +8 grādi

04.12.2019

Pamazām iestājoties ziemai, arvien svarīgāk pievērst uzmanību apģērbam, ko valkājam. Gada aukstajā laikā būtiski ne tikai labi izskatīties, bet arī sargāt ķermeni, lai neapsaldētos.

Rīgā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

03.12.2019

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’.

KĀ NOTIEVĒJA JEĻENA STEPAŅENKO? FITO sprejs apetītes regulēšanai un figūras uzlabošanai!

03.12.2019

LIELISKS PALĪGS TAVAM GRIBASSPĒKAM! NOMĀC APETĪTI.UZLABO VIELMAIŅU.VIENS PULVERIZATORA KLIKŠĶIS KATRU REIZI, KAD MĀC IZSALKUMS STARP ĒDIENREIZĒM.

Aromāti tavai ziemas sajūtai

03.12.2019

Tev tikai atliek izvēlēties, kādu iedarbību no ēteriskajām eļļām vēlies panākt šodien. Ievēro – terapeitisku iedarbību spēj sniegt tikai dabiskās ēteriskās eļļas. Sintētiskās kalpos tikai patīkama aromāta radīšanai telpā.

Bezmiegs pie telefona: gandrīz trešdaļa eiropiešu cieš no ekrāna apgaismojuma izraisītiem miega traucējumiem

03.12.2019

Gandrīz trešā daļa jeb 28% pieaugušo Eiropā ir piedzīvojuši bezmiega naktis, kas sekojušas negausīgai mobilā telefona lietošanai pirms gulētiešanas, liecina viedtālruņu ražotāja OnePlus pētījums.

Diabēts – mūsdienu epidēmija?

28.11.2019

Novembris visā pasaulē tiek atzīmēts kā Diabēta mēnesis, aicinot cilvēkus pievērst pastiprinātu uzmanību veselības izmeklējumiem, veikt regulāras glikozes līmeņa pārbaudes un piekopt fiziski aktīvu dzīvesveidu.

Unikāls savienojums efektīvai tauku dedzināšanai!

26.11.2019

Kurkuma mikstūra ar greipfrūtu - VESELĪGS LĪDZEKLIS PAKĀPENISKAI SVARA ZAUDĒŠANAI UN STABILA REZULTĀTA NOSTIPRINĀŠANAI. EFEKTĪVI DEDZINA TAUKUS UZ VĒDERA, DIVKĀRT PAĀTRINA VIELMAIŅU.

Ko darīt, lai izvairītos no miega traucējumiem un bezmiega?

22.11.2019

Miega traucējumi Latvijā ir ļoti izplatīta problēma. Daudziem tos izraisa trauksme, depresija, izdegšana, dzenoties pēc panākumiem. Miega traucējumi gandrīz vienmēr ir šo problēmu pavadonis.

Neļauj emocijām kontrolēt šķīvja saturu: kas ir emocionālā ēšana, kā to atpazīt un cīnīties?

22.11.2019

Visbiežāk ēšanas problēmas tiek asociētas ar cilvēkiem, kuriem ir liekais svars, taču patiesībā tās var skart ikvienu, neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai ķermeņa uzbūves.

SPĒCĪGS LĪDZEKLIS STIPRAI IMUNITĀTEI, PALĪGS CĪŅĀ AR ONKOLOĢISKĀM SASLIMŠANĀM.

12.11.2019

BALZĀMA "MELNĀ MARIJA" ESOŠĀS SASTĀVDAĻAS - ČAGA, MELNĀ ĶIMENE, MELNĀ PLŪŠKOKA OGAS, PIENEŅU SAKNES UN VĒL VAIRĀKAS SASTĀVDAĻAS PALĪDZ CĪŅĀ AR VĒZI, BREMZĒ VĒŽA ŠŪNU AUGŠANU UN ATTĪSTĪBU. STIPRINA IMUNITĀTI, VEICINA ORGANISMA AIZSARGSPĒJAS