Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Ogas – garda un veselīga vasaras ēdienkartes sastāvdaļa

27.06.2019

Vasaras ir laiks, kad varam baudīt lielu ogu daudzveidību, to vidū zemenes, avenes, mellenes un citus gardus labumus. Kādēļ vērts iekļaut ogas savā uzturā un vai ogas var apēst par daudz?

8 galvenie veģetatīvo distoniju veicinošie faktori

27.06.2019

Pēdējos gados arvien biežāk dzirdam par veģetatīvo distoniju. Vieni to slēpj, jo kaunas no tās, bet citiem tā kļuvusi par tādu kā modes lietu, ar kuru nepamatoti izskaidro dažādas citas veselības problēmas.

Putekšņu alerģija – arī vasaras problēma

11.06.2019

Lai arī par putekšņu alerģiju vairāk tiek runāts pavasara sākumā, diemžēl tās aktivitātes sezona turpinās līdz pat septembrim, vasarā īpaši aktualizējoties alerģijām no pļavas zālēm un nezālēm.

Emocionālās labsajūtas pamatlikumi vasarai – kā nenomocīt sevi ar pašpārmetumiem?

04.06.2019

Nereti ar vasaras laiku saistām daudz cerību – gribam to sagaidīt ar skaistu augumu, nomest svaru, izbaudīt perfektu atvaļinājumu, uzliekam sev pārāk augstus mērķus, ko bieži vien nav iespējams sasniegt.

Viltīgā Laimas slimība – galvenais laikus pamanīt

27.05.2019

Bieži vien cilvēki nemaz neievēro, ka piesūkusies ērce, un tikai pēc dažām dienām vai pat pēc mēneša kaut kur uz ādas pēkšņi parādās sarkans centa izmēra plankums, turklāt ar tendenci palielināties.

5 KĻŪDAS UN IETEIKUMI SEJAS ĀDAS KOPŠANĀ

22.05.2019

Veselīgas, mirdzošas un mitrinātas ādas noslēpums ir pareiza sejas ādas kopšana.

Kad sāpju cēlonis ir galvā...

17.05.2019

Mūsdienu straujais dzīves ritms, stresa pilnā ikdiena un negatīvās emocijas ietekmē centrālās nervu sistēmas darbību, savukārt tā skar iekšējo orgānu darbību un visu veselības stāvokli kopumā.

Farmaceite iesaka: Kā vairot laimes sajūtu?

09.05.2019

Labsajūtas un laimes sajūta rodas ķermenī, un par tās veidošanos atbild tādas vielas kā serotonīns, dopamīns, endorfīns un oksitocīns. Kā justies labāk un veicināt laimes hormonu veidošanos, skaidro aptieku tīkla Apotheka farmaceite Beāte Kaminska.

Eksperti: Plāno kļūt par veģetārieti vai vegānu? Dari to ar prātu.

09.05.2019

Veģetārs un vegāns uzturs kļūst arvien populārāks ne vien visā pasaulē, bet arī Latvijā.

Sāpju ABC. Kas ir sāpes un kā ar tām cīnīties?

03.05.2019

Ikdienā, sāpot galvai, mugurai vai zobiem, glābiņu bieži vien meklējam pretsāpju medikamentos. Iedzeram tableti, sāpes rimstas, un varam turpināt veikt ikdienas darbus bez raizēm par sliktu pašsajūtu.