Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

ŽĀVĒTAS PLŪŠKOKA OGAS - SPĒCĪGĀKAIS ANTIOKSIDANTS

27.11.2017

TAUTAS MEDICĪNA UN ZINĀTNIEKI ATZĪST, LA MELNAIS PLŪŠKOKS ĀRSTĒ ASTMU. STIPRINA IMUNITĀTI, PALĪDZ PRET MAINĪGO GRIPAS VĪRUSU, SAAUKSTĒŠANOS, BRONHĪTU, REIMATISMU,VEICINA ASINSRITI, PALĪDZ ATEROSKRELOZES SLIMNIEKIEM, TAM PIEMĪT NERVUS NOMIERINOŠA DARBĪBA.

VECĀS MŪĶENES ZIEDE. ČAGA + ASINSZĀLE + BIŠU VASKS. NEPIECIEŠAMA KATRĀ APTIECIŅĀ - TIEM , KAM PĀRI 18...

27.11.2017

LIETO LOCĪTAVU, MUGURAS UN MUSKUĻU SĀPJU ĀRSTĒŠANAI UN PROFILAKSEI. Šīs ziedes recepte ir vairākus gadsimtus sena, nākusi no kāda Itālijas klostera, mūsdienās papildināta un uzlabota.

ALKO STOP! UNIKĀLA AUGU KOMBINĀCIJA. ATJAUNO NERVU SISTĒMU, ATTĪRA AKNAS,ATJAUNO IMŪNSISTĒMU

27.11.2017

MAZINA TIEKSMI PRET ALKOHOLU, ATBRĪVO NO DEPRESĪVA STĀVOKĻA UN NOMĀKTĪBAS, LIKVIDĒ PAĢIRU SINDROMUS, PALĪDZ ATGŪTIES PĒC ILGSTOŠAS ALKOHOLA LIETOŠANAS.

Lēna vielmaiņa? Liekais svars, ātra novecošanās? 10g dienā mārdadža sēklas palīdzēs atgriezt dzīvesprieku, veselību un skaistumu!

27.11.2017

MĀRDADZIS ATJAUNO AKNAS,PALĪDZ PIE PROBLĒMĀM AR LIEKO SVARU, ŠĶEĻ TAUKUS,UZLABO ĀDAS STĀVOKLI PALĪDZ ALKOHOLISMA IZRAISĪTĀS AKNU PROBLĒMĀS.AKNU SARGS - MĀRDADZIS IETEICAMS 100 % VISIEM

ĀBOLMAIZE A R ROZĪNĒM UN KANĒLI

27.11.2017

100 G = 133 KCAL

"ANNAS RŪGTAIS" - BALZĀMS STIPRAI VESELĪBAI UN ILGAM MŪŽAM.100 GADUS VECA RECEPTE!

26.11.2017

ANNAS RŪGTAIS. BALZĀMS ENERĢIJAI VISOS LAIKOS CILVĒKI MEKLĒJUŠI BRĪNUMZĀLES ILGAM MŪŽAM UN STIPRAI VESELĪBAI. ŠĶIET, KA TĀDS LĪDZEKLIS ATRASTS JAU PAGĀJUŠĀ GADSIMTĀ, KAD ZĀLĪŠU ZINĀTĀJA UN ZINTNIECE ANNA NO ALŪKSNES PUSES GATAVOJA RŪGTO DZĪVĪBAS ELIKSĪRU

KADIĶU SĪRUPS AR ČILI PIPARIEM UN INGVERU.KONCENTRĒTS SĪRUPS JAUNIEM UN VECIEM PĒC SENAS MĀJAS RECEPTES

26.11.2017

AR DABĪGIEM LĪDZEKĻIEM PRET VĪRUSIEM, BACIĻUS NELAIŽAM PAT TUVUMĀ!

ZAĻĀ MEŽA ZIEDE" - SASTĀVĀ 3 VEIDU SKUJU EKSTRAKTI - KADIĶA, EGLES U PRIEDES + ZOSU TAUKI + BIŠU VASKS

26.11.2017

ZAĻĀ ZIEDE AR SILDOŠU IEDARBĪBU, UZLABOS ASINS CIRKULĀCIJU, VIELMAIŅU, MAZINA TIRPŠANAS SAJŪTU, ATVIEGLO HRONISKAS LOCĪTAVU, MUSKUĻU UN PERIFĒRO NERVU PROBLĒMAS. ZAĻĀ MEŽA ZIEDE IZGATAVOTA 100 % NO DABĪGĀM IZEJVIELĀM, TĀPĒC PIEMĒROTA ARĪ BĒRNIEM.

Tievē viegli un veselīgi! Lieto šo tēju pēc katras ēdienreizes un zaudē līdz pat 7kg mēnesī!

26.11.2017

ŠĪ ĶĪNAS BRĪNUMAINĀ TĒJA VEICINA GREMOŠANU, REGULĒ VIELMAIŅU, UZLABO ZARNU TRAKTA DARBĪBU, ATBRĪVO ORGANISMU MO TOKSĪNIEM, JO GARBOJAS KĀ AKTĪVĀ OGLE. TĒJA ŠĶEĻ TAUKUS UN LIELISKI PALĪDZ NOTIEVĒT, UZLABO ĀDAS STĀVOKLI, ATTĪRA UN TONIZĒ ORGANISMU KOPUMĀ

PIESAKIES UZ DEKORATĪVO SVEČU LIEŠANU NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ ! IEPRIECINI SAVĒJOS AR PAŠDARINĀTĀM DĀVANĀM

26.11.2017

MĀCĪSIMIES PAGATAVOT SVECES NO DAŽĀDIEM MATERIĀLIEM UN DAŽĀDĀS TEHNIKĀS. IZMANTOSIM GAN PARAFĪNU,GAN DABĪGUS EKO MATERIĀLUS - BIŠU VASKU, EKO RAPŠU VASKU. UZ MĀJĀM VARĒSI PAŅEMT 4 DAŽĀDUS SVEČU PARAUDZIŅUS, JAUNU PIEREDZI UN ZINĀŠANAS.