Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Tīras rokas - veids kā sevi pasargāt no infekciju slimībām

04.10.2010

Rūpējoties par savu veselību cilvēki nereti piemirst tādu vienkāršu un nedārgu savas veselības aizsardzības veidu kā roku mazgāšana un roku higiēnas ievērošana.

Kosmiskā tehnoloģija skaistām kājām.

04.10.2010

Vacustyler ir High-Care Medical pēdējais atklājums un augstas tehnikas ierīce. Pašlaik Vacustyler tiek veiksmīgi pielietots jau 12 pasaules valstīs gan medicīnā, gan kosmetoloģijā.

Negribu otru bērnu vēnu dēļ!

04.10.2010

Bieži vien sievietes pēc pirmā bērniņa piedzimšanas ierauga, ka viņu kāju vēnas paliek līdzīgas viņu mammu kāju vēnām, un tāpēc nolemj, ka otro un trešo bērniņu nevēlas, tomēr vēnu problēmas nav iemesls, lai atteiktos no turpmākajiem bērniem, jo ir veidi

Sejas kopšana

04.10.2010

„Miracle Face Up" Procedūra tiek veikta ar Laboratori Cosmetici Piana produkciju. Šī kompānija ir radījusi fantastiskus sejas un ķermeņa kopšanas produktus, kas ražoti no bio izejvielām. Kosmētiskās līnijas pamat sastāvā ir biškopības produkti, ārstniecī

Tagad arī Latvijā - Palmer's Cocoa Butter Formula.

04.10.2010

Produktu sērija Palmer's Cocoa Butter Formula ir ieguvusi vispasaules atzinību, un šobrīd vairāk kā 80 valstīs ir pieejams Nr.1 kakao sviesta zīmols pasaulē.

Pure essential oil - tīra ēteriskā eļļa.

04.10.2010

Pure essential oil - tīra ēteriskā eļļa.

LadyCup piltuve - Īpašs līdzeklis parastām dienām!

04.10.2010

Katrai no mums neskaitāmas reizes dienā nākas dzirdēt par ĪPAŠAJĀM dienām, ĪPAŠO svaiguma sajūtu, un to, cik mēs pašas ar savām ĪPAŠAJĀM mēneša dienām esam īpašas. Bet vienīgais, ko mēs patiesībā vēlētos, ir līdzeklis, kas padarītu šīs dienas parastas.

Ūdens aerobika kā terapija

04.10.2010

Meklē sev interesantāko, piemērotāko fizisko aktivitāti cīņā ar lieko svaru, vai vienkārši vēlies sevi uzturētu labā formā? Tev noderēs profesionāli ieteikumi par sportu ūdenī! Par ūdens aerobiku konsultēs un stāstīs ūdens aerobikas trenere Evita Volkova.

Uz rudens SULU KŪRI Jaunķemeros!

04.10.2010

KRC „Jaunķemeri" rehabilitācijas speciālistu kolektīvs, domājot par veselīga dzīvesveida popularizēšanu, piedāvā Jums īpašu veselības veicināšanas programmu „Sulu maģija".

Svaigu sulu nozīme

04.10.2010

Dabīgās sulas ir brīnišķīgs dzīvā ūdens avots, kas gūts no Zemes dzīlēm un ir apveltīts ar spēcīgu enerģiju.