Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

„Cilmes šūnu banka” piedāvā

13.07.2011

„Nabassaites asinis" ir asiņu daudzums, kas pēc bērniņa dzimšanas un nabassaites pārgriešanas paliek placentā un nabassaitē. Šīs asinis satur vērtīgas šūnas - cilmes šūnas.

Īpaši noturīgā nagu laka un tās priekšrocības!

12.07.2011

Jau kādu laiku dāmas var izmantot "Harmony Gelish" nagu laku. Šī ir brīnišķīga iespēja uzturēt rokas vienmēr sakoptas un skaistas, neveltot katru dienu tām laiku lakojot un pārlakojot nagu nolupušo laku.

Sievišķīgas vasaras negantākās ienaidnieces: piena sēne un mēnešreizes nelaikā

12.07.2011

Jautājumu un atbilžu portāls www.tikaisievietem.lv noskaidrojis trīs biežākos iemeslus, kādēļ sievietēm vasarā jādodas pie ginekologa:

Vai zinājāt, ka piena saldējums veicina laimes hormona darbību?

11.07.2011

Īstā piena vai krējumasaldējumā ir olbaltumvielas, ogļhidrāti, labie piena tauki un minerālvielas, kas veicina laimes hormona jeb serotonīna darbību.

ZEMĀK PAR JOSTAS VIETU

10.07.2011

Modernas meitenes bikini zonai jābūt gludai un stilīgai. To no mums prasa gan mode, gan arī vīrieši. Tāpēc dāmu jaukumu kopšana no ikdienas rutīnas pārvērtusies par sarežģītu radošu procesu.

SKAISTUMA SPĒKS IR SALDUMOS

10.07.2011

Ko lai apēd, lai notievētu? Kā arī kļūt jaunākai, uzlabot ādas krāsu, padarīt matus spīdīgus, bet nagus veselīgus?

Skaistas un atpūtušās kājas – arī vasarā

08.07.2011

Vasarā sievietēm tā vien gribas biežāk nēsāt svārkus un augstpapēžu kurpes, lai izceltu ziemā biksēs paslēptās kājas. Tomēr karstā laikā kājas nereti piepamst, kļūst smagas, sāp, vai arī tajās ir kņudoša sajūta.

Semināru cikls "Eņģeļu medicīna" 2011.gada 1.- 4.septembris

08.07.2011

„Eņģelis" ir „Dieva vēstnesis". Kad cilvēks raida savas lūgsnas Radītājam, Eņģeļi ir kā vidutāji starp Radītāju un Radību.

Kodumi, dzēlumi, izsitumi. Kā cīnīties dabīgiem līdzkeļiem?

08.07.2011

Kodumi, dzēlumi un izsitumi var radīt sāpes un nepatīkamas sajūtas. dažreiz kukaiņu kodumi var izraisīt tādas alerģiskas reakcijas, ka nepieciešama medicīniskā palīdzība.