Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Masāža daiļajai dāmai

25.05.2013

Mēdz teikt, ka pusei vīriešu patīk pilnīgas sievietes, bet otrai pusei, kā apgalvo, nepatīkot. Lai vai kā, vīriešiem patīk skaistas sievietes. Savukārt skaistums, pēdējā laikā, vairs nav jaunības prerogatīva, ko apliecina tas,

Meža zemenītes sievietes veselībai

25.05.2013

Senatnē dziedniekiem esot bijis teiciens: “Tajā mājā, kurā ēd zemenes, ārstiem nav ko darīt”. Tibetas medicīnā zemenes uzskata kā līdzekli pret priekšlaicīgu novecošanos, jaunības un ilgdzīvošanas eleksīru.

Pienene - unikāls ārstniecības augs

24.05.2013

Pienene ir daudzgadīgs lakstaugs ar baltu piensulu. Cik lieliski pavasarī izskatās zaļie saulainie pakalni, ceļmalas, meži, lauki, pļavas un dārzi, noklāti ar spilgti dzelteniem pieneņu ziediņiem maijā, un līdz pat līdz oktobrim var priecāties par atseviš

Dabas aptieka

24.05.2013

Ārstniecības augi, garšaugi mežā, dārzā, pļavā...Kuri no tiem noderīgi tieši Tev, uzzini no Zvaigzne ABC grāmatām.

Bērzu lapas jāievāc līdz Jāņiem

23.05.2013

Bēŗzu lapām un pumpuriem piemīt organismu attīrošas īpašības. Bērzu lapu tēja noder pret reimatismu, sāļu izgulsnēšanos locītavās. Šim nolūkam jāņem viena sauja bērzu lapu, jāaplej ar 1 litru verdoša ūdens un dzer 2-3 tases dienā.

Auzu klijas - veselībai un skaistumam!

21.05.2013

Šobrīd tik populārās Dikāna diētas sastāvā ietilpst arī ikdienas auzu kliju porcija. Ko par auzu kliju vērtību un efektivitāti saka pats diētas autors?

Ceriņu laiks

18.05.2013

Ceriņi (Syringa vulgaris) nav tikai skaisti ziedoši koki vien – tie lieliski palīdz arī pie dažādām slimībām un kaitēm. Ceriņi satur askorbīnskābi, sveķus, ēterisko eļļu.

15 noslēpumi, kā izskatīties nedaudz jaunākai

18.05.2013

Vai iespējams make-up palīdzību izskatīties jaunākai par saviem gadiem?

Maijā vāksim baltās panātres

17.05.2013

Panātrei piemīt savelkoša, asiņošanu apturoša, pretiekaisuma, pretalerģiska un tonizējoša iedarbība. Tā nomierina centrālo nervu sistēmu, stimulē dzemdes savilkšanos, kā arī pazemina cukura līmeni asinīs.

Gaiļbiksīšu tēja

17.05.2013

Senie grieķi šo ziediņu dēvēja par 12 dievu ziedu, uzskatot, ka tas ir ārstnieciskais augs no Olimpa kalna. Gaiļbiksītes zied no aprīļa līdz maijam, sēklas nobriest jūnijā jūlijā.