Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Grāmatu apgādos

ZVAIGZNE ABC PIEDĀVĀ: VAKARA PASACIŅAS!

17.10.2019

Piecu minūšu vakara pasaciņas

Šajā grāmatā tu vari satikties gan ar latviešu tautas pasaku varoņiem zaķi, vilku un aunu, gan ar brāļu Grimmu radītajiem trīs sivēntiņiem un arī ar Šarla Pero Runci zābakos.
 
Pasakas asprātīgi ilustrējis mākslinieks Didzis Puriņš.
 
 
IEGĀDĀJIES ŠEIT: 
 
 

Piecu minūšu pasaciņas miedziņam

Grāmata tevi aizvedīs brīnumu pasaulē, kur sastapsi lielībnieci mušu, tēva trešo dēlu muļķīti ar viņa balto zirgu, arī zalkti un viņa līgavu.
 
Latviešu tautas pasakas sirsnīgi un skaisti ilustrējusi māksliniece Agija Staka.
 
 
IEGĀDĀJIES ŠEIT:
 
 

Piecu minūšu pasakas puikām

Atverot grāmatu Piecu minūšu pasakas puikām bērns nokļūs gan uz trīs āzīšu – Brašuļu tiltiņa, gan ceptuvē, no kuras aizbēdzis Piparkūku Cilvēciņš, gan trīs sivēntiņu mājiņās, gan nabaga kurpnieka darbnīcā.
Grāmatā iekļautas deviņas krāšņi ilustrētas pasakas, arī Hansa Kristiana Andersena un brāļu Grimmu pasakas, atklājot mūžam nenovecojošo klasiku, kas jau paaudzēm priecējusi mazos lasītājus. Bērnu sejas priekā iemirdzēsies un viņi iemīlēs visiem tik labi pazīstamos tēlus.
 
 
IEGĀDĀJIES ŠEIT:
 
 

Piecu minūšu pasakas meitenēm

Piecu minūšu pasakas meitenēm aizved bērnu aizraujošā un brīnumainā pasaulē – gan Salātlapiņas tornī diža meža vidū, gan Īkstītes miniatūrajā pasaulītē, gan Rudās vistiņas lauku sētā.
Grāmatā iekļautas deviņas krāšņi ilustrētas pasakas, atklājot mūžam nenovecojošo klasiku, kas jau paaudzēm priecējusi mazos lasītājus.
 
 
IEGĀDĀJIES ŠEIT: