Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Teātros un koncertzālēs

Liepājas Teātris piedāvā: “POLIANNA” ATKAL RĪGĀ!

10.10.2019

Liepājas teātris 21. novembrī dosies uz Rīgu, lai M. Čehova Rīgas Krievu teātrī plkst. 14:00 un 19:00 parādītu režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudēto izrādi „Polianna”. Izrāde nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai 2 nominācijās –tai skaitā – “Gada izrāde bērniem

Liepājas teātra skatuves versiju radījusi dramaturģe Justīne Kļava, par pamatu ņemot Eleonoras H. Porteres romānu, kas ir kļuvis par amerikāņu bērnu literatūras klasiku un ir pazīstams visā pasaulē.

Kādā depresijas māktā pilsētā ierodas vienpadsmit gadus veca meitene Polianna, lai ar prieka spēles palīdzību pierādītu apkārtējiem, ka pasaule ir ļoti jauka vieta, kurā dzīvot. It sevišķi krustmātei Pollijai, kura nocietinājusi savu sirdi un neļaujas nedz priekam, nedz emocijām.

Izrāde māca skatītājiem gan prieka spēli, gan arī to, kā samierināties ar nenovēršamiem dzīves pavērsieniem un atrast risinājumu visgrūtākajās situācijās.

Ar šo izrādi Liepājas teātris oktobra sākumā viesojās Latvijas Nacionālajā teātrī, pēc kuras noskatīšanās teātra kritiķe Silvija Radzobe rakstīja: „Polianna – viena no vislabākajām bērnu izrādēm pēdējos gados Latvijā: sirsnīgi, smeldzīgi, asprātīgi. Prieks.” Savukārt pēc pirmizrādes Atis Rozentāls uzsvēra: „Izrādei piemīt emocionalitāte un optimisms. Porteres stāsts uzpērk, un vienaldzīgs nepaliek neviens skatītājs. Ansambļa saliedētībā jūtama aizrautība ar pašu vēstījumu. Domājams, jauniestudējumam būs ilgs un laimīgs mūžs, un tas nudien ir priecīgi, priecīgi, priecīgi.”

Izrādē piedalās aktieri – Elizabete Marija Brante, Signe DancīteLeons LeščinskisSamira AdgezalovaAnda AlbužeSandis PēcisKarīna TatarinovaKaspars GodsMārtiņš KalitaIlze JuraSigita Jevgļevska.
Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties M. Čehova Rīgas Krievu teātrī, Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, kā arī elektroniski www.bilesuserviss.lv.

Vēršam uzmanību, ka izrādi iespējams noskatīties arī Siguldā (22. novembrī) un Ogrē (23. novembrī).

Iestudējums tapis ar VKKF mērķprogrammas „„Latvijas skolas somas” satura radīšana” atbalstu.